Karsums pēc skaistas izspēles un Daugaviņa piespēles gūst vārtus uzvarētā KHL mačā

SPARTAK.RU

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums trešdien pēc Kaspara Daugaviņa piespēles guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, viņu pārstāvētajai Maskavas “Spartak” komandai izcīnot uzvaru.

“Spartak” savā laukumā ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Karsums vārtus guva trešā perioda otrajā minūtē, kad vairākumā tika izspēlēts līdz tukšiem vārtiem, latvietim pēc tautieša piespēles panākot 2:1.

Karsums šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja abos iemetienos. Tikmēr Daugaviņš 18 minūtēs un 23 sekundēs veica trīs metienus, bloķēja vienu raidījumu un uzvarēja savā vienīgajā iemetienā.

Daugaviņš šosezon 46 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis 19 rezultatīvas piespēles, kamēr Karsums 44 cīņās izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” mājās ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Maskavas apgabala “Vitjaz” komandai, kas līdz ar uzvaru Rietumu konferencē ieguva trīs punktu pārsvaru pār Rīgas “Dinamo”.

Vēl trešdien Čeļabinskas “Traktor” mājās ar 1:0 pieveica Gagarina kausa ieguvēju Kazaņas “Ak Bars”.