1 komentārs
Karsumam vārtu guvums, kautiņš un uzvara pār Astanas “Barys”

Notikumiem bagātu Kontinentālās hokeja līgas spēli sestdien aizvadīja Maskavas “Dynamo” komandu pārstāvošais latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš izcēlās ar vārtu guvumu, kautiņu, kā arī noraidījumu līdz cīņas beigām.

Aizvadītajā cīņā Maskavas “Dynamo” viesos ar rezultātu 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) uzveica Kazahstānas vienību Astanas “Barys”.

Karsums spēles vidū izvirzīja maskaviešus vadībā ar 2:1, kad ātrajā uzbrukumā precīzi meta vārtu tukšajā stūrī, gūstot pirmos vārtus šosezon. Četras minūtes vēlāk pie rezultāta 2:2 viņš uzreiz pēc iemetiena izvicināja dūres ar Artjomu Ļihotņikovu, turklāt kautiņā uzvarēja, bet trešās trešdaļas vidū, kad rezultāts bija 3:3, Karsums saņēma 10+20 minūšu noraidījumu par lamāšanos. Brīdi pirms tam viņu naturalizētais kanādietis Kevins Dalmens no muguras ietrieca bortā un Latvijas sportists ar to bija neapmierināts, dodoties skaidroties ar tiesnešiem, kas brīdi vēlāk lika iet uz ģērbtuvēm.

Cīņas gaitā “Barys” trīs reizes spēja atspēlēties no iedzinējiem, tomēr pēdējās piecās minūtēs, spēlējot jau bez Karsuma, Maskavas “Dynamo” guva divus vārtus un izrāva uzvaru, izceļoties Andrejam Aleksejevam un Daņiilam Tarasovam.

Karsums sev spilgtajā spēlē laukumā bija 11 minūtes un 21 sekundi, izceļoties ar 37 soda minūtēm. Tāpat viņa rēķinā bija trīs metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, viens izprovocēts pārkāpums, kā arī uzvarēts viens no diviem iemetieniem.

Kopā šosezon Karsumam 14 spēlēs ir vieni gūti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.