Karsumam seši spēka paņēmieni un piespēle, Maskavas “Dynamo” pārspēj “Vityaz”

Mārtiņš Karsums trešdien savā šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas  pirmajā spēlē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un sešiem spēka paņēmieniem, un viņa Maskavas “Dynamo” pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Maskavas apgabala “Vityaz”.

Karsums spēles trešajā minūtē saņēma divu minūšu noraidījumu, un “Vityaz” realizēja vairākumu, precīzi no zilās līnijas metot aizsargam Aleksejam Semjonovam. Septītajā minūtē pēc neatlaidīgas cīņas pie vārtiem “Dinamo” uzbrucējs Ņikita Komarovs izlīdzināja rezultātu. Kad līdz pirmā perioda beigām bija palikušas 40 sekundes “Dinamo” izspēlēja līdz tukšiem pretinieku vārtiem un mājiniekus jau vadībā izvirzīja Andrejs Aleksejevs.

Otrā perioda vidū “Vityaz” minūtes laikā guva divus vārtus un atguva vadību. Vispirms vārtu stūrī ripu iebakstīja Aleksejs Kopeikins, bet pēc tam Aleksandrs Pankovs panāca jau 3:2. Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē laukuma saimniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu, vairākumā pēc Karsuma piespēles precīzi metot Daniilam Tarasovam.

Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, līdz ar to hokejistiem bija jāaizvada pēcspēles metienu sērija. Kā zināms, sākot ar šo sezonu, KHL pēcspēles metienu sērijā katrai komandai ir iespēja izpildīt vismaz piecus “bullīšus” iepriekšējo trīs vietā.

“Dinamo” rindās ar precīziem “bullīšiem” atzīmējās Tarasovs un soms Jūso Hietanens, kuram uzvaru nesošais metiens, bet pretinieki palika bešā.

Karsums šajā spēlē laukumā bija 19 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem, veica sešus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī pats izprovocēja pretinieku noraidījumu.