Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks un uzbrucējs Mārtiņš Karsums otrdien palīdzēja savām komandām uzvarēt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs.

Sotnieka pārstāvētā Toljati “Lada” komanda, kuras galvenais treneris ir Artis Ābols, ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) viesos pārspēja Ņižņekamskas “Neftehimik”, izcīnot otro panākumu sezonā.  Aizvadītajā mačā pirmā vadībā izvirzījās “Neftehimik” vienība, kad izcēlās Romāns Graborenko, tomēr trešajā trešdaļā “Lada” hokejisti bija precīzi trīs reizes, vārtus iemetot Staņislavam Bočarovam, Kārteram Eštonam un Dmitrijam Vorobjovam.

Kristaps Sotnieks laukumā bija 21 minūti un 59 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem, trim bloķētiem raidījumiem un diviem spēka paņēmieniem.

Trešo uzvaru šīs sezonas četrās spēlēs nopelnīja Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” vienība, kas savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Helsinku “Jokerit” vienību no Somijas. Pirmie vadībā izvirzījās maskavieši, izceļoties Vladimiram Brjukvinam, tomēr 51.minūtē izlīdzinājumu panāca Marko Antila. Uzvarētājs bija jānoskaidro “bullīšos”, kur mājinieki bija labāki ar 2:0, uzvaras ripu realizējot tieši Brjukvinam.

Mārtiņš Karsums, kurš šajā sezonā izcēlies ar trim rezultatīvām piespēlēm, šoreiz laukumā pavadīja 19 minūtes un septiņas sekundes, uzvarot vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, bloķējot divus pretinieku raidījumus un veicot piecus spēka paņēmienus.

Savā nākamajā spēlē Maskavas vienība sestdien izbraukumā tiksies ar Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”.