Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa Maskavas “Spartak” sestdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar 3:4 piekāpās turnīra līderei Maskavas CSKA.

Lai arī jau septītajā minūtē rezultātu atklāja CSKA hokejists Maksims Šalunovs, pirmā perioda turpinājumā “Spartak” spēja izvirzīties vadībā, kad pa vārtiem guva Anatolijs Nikoncevs un Iļja Zubovs, kuram turklāt rezultatīvi piespēlēja abi latvieši.

Tiesa, otrajā trešdaļā CSKA guva trīs vārtus pēc kārtas un atguva vadību. Savukārt mača 47.minūtē “Spartak” hokejists Jaroslavs Diblenko vienus vārtus atguva, taču mājinieki no zaudējuma neizglābās.

Karsums šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un izpildīja četrus spēka paņēmienus. Latvietis šosezon 31 spēlē guvis piecus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles.

Savukārt Daugaviņš nospēlētajās 18 minūtēs un 34 sekundēs izpildīja divus metienus pa vārtiem. Viņš šosezon 33 mačos atzīmējies ar deviņiem vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.