Karsuma “Dynamo” pārspēj Daugaviņa “Torpedo”
TASS

Divu Latvijas hokeja uzbrucēju duelī pirmdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Mārtiņš Karsums izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Maskavas “Dinamo” viesos ar 4:2 (1:2, 3:0, 0:0) uzvarēt Kasparu Daugaviņu un Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra, bet fiziskās sagatavotības treneris ir Normunds Siliņš.

Karsums nopelnīja jau sesto rezultatīvo piespēli sezonā, kamēr ar vārtu gūšanu viņam pagaidām nav sekmējies.

Rezultātu jau piektajā minūtē atklāja viesi, taču pēc tam divus vārtus iemeta mājinieki, izceļoties Renatam Mamaševam un Tomāšam Kundrātekam, kurš pērno sezonu sāka Rīgas “Dinamo” rindās.

Savukārt otrajā trešdaļā laukumā dominēja Maskavas kluba hokejisti, izceļoties Jūso Hietanenam, Daniilam Tarasovam un Dastinam Boidam, piedevām pēdējās divas ripas “Torpedo” ielaida perioda pēdējā minūtē ar 53 sekunžu intervālu.

Karsums asistēja Boidam, kurš vārtus iemeta sekundi pirms otrā pārtraukuma.

Noslēdzošajā spēles cēlienā rezultāts vairs nemainījās, Maskavas “Dinamo” svinot ceturto uzvaru pēc kārtas, bet “Torpedo” trešajā mačā zaudējot.

Abi latvieši ar rezultativitāti neizcēlās. Karsums spēlēja 16 minūtes un piecas sekundes, reizi meta pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem.

Tikmēr Daugaviņš spēlēja 17 minūtes un 32 sekundes, reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja piecos no 17 iemetieniem un nopelnīja savai komandai vienu skaitlisko vairākumu.