Karsuma “Dynamo” ar 2:0 pārspēj Novosibirskas “Sibir”

Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ceturtdien Kontinentālajā hokeja līgā izcīnīja “sauso” uzvaru, ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspējot Novosibirskas “Sibir”, panākumu izraujot mača izskaņā.

Rezultātu 53.minūtē atklāja Jegors Jakovļevs, bet divas sekundes līdz pamatlaika beigām Ņikita Komarovs ripu ieraidīja tukšos pretinieku vārtos.

Karsums ar rezultativitāti neizcēlās, nospēlējot 17 minūtes un 54 sekundes, trīs reizes metot pa vārtiem, izdarot trīs spēka paņēmienus, bloķējot vienu metienu un uzvarot vienā no diviem iemetieniem.

Šosezon uzbrucējs 13 spēlēs joprojām nav guvis vārtus, astoņas reizes asistējot partneriem.