Komentāri

Šodien Astanā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) ”Zvaigžņu spēles” ietvaros, līgas labākie hokejisti sacentās meistarības konkursos. Ar īpaši efektīviem momentiem izcēlās ”Barys” hokejists Naidžels Douss, kurš devās izpildīt bullīti karaļa mantijā, savukārt ”Sochi” spēlētājs Pāvels Padakins ātruma konkursu veica supermena kostīmā.

Čerņišova komandas uzbrucējs ar savu oriģinālu izpildījumu izpelnījās milzīgas ovācijas un neskatoties uz to, ka vārtsargu viņam pārspēt izdevās tikai otrajā piegājienā, Douss kļuva par ”bullīšu” konkursa uzvarētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpretim, Tarasova komandas pārstāvis Padakins ātrākā apļa sacensībās piedalījās ārpus konkursa, tomēr viņam neizdevās pārspēt Envera Ļisina pirms gada uzstādīto ātruma rekordu – 12,45 sekundēs. Par konkursa uzvarētāju kļuva Harlamova divīzijas spēlētājs Dens Sekstons.

Savukārt, konkursu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Harlamova divīzijas vienība.

Pati KHL Zvaigžņu spēle tiks aizvadīta rīt plkst. 9.25 pēc Latvijas laika un līgas lielāko zvaigžņu vidū būs arī latviešu hokejists Miks Indrašis, kurš dosies laukumā Bobrova divīzijas sastāvā.

 

Video

 

 

 

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl