Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Jāņa Kalniņa pārstāvētais Helsinku “Jokerit” piedzīvoja sakāvi pret Sanktpēterburgas “SKA” ar 1:4. Latviešu vārtsargs pirmajā periodā ielaida trīs vārtus un tika nomainīts.

Mača rezultātu 13.minūtē mazākumā atklāja “SKA” uzbrucējs Aleksandrs Dergačovs, tomēr vien 27 sekundes vēlāk “Jokerit” rezultātu izlīdzināja – precīzs Niklass Jensens.

Neizšķirts saglabājās līdz pat pirmās trešdaļas beigām, taču tad Kalniņš 1:30 laikā kapitulēja divas reizes, ļaujot “SKA” nodrošināt vadību.

Diemžēl otrajā periodā Kalniņš laukumā nedevās, jo viņu nomainīja otrs komandas vārtsargs Raiens Zapoļskis. Amerikāņu vārtsargu “SKA” uzbrucējs Barabanovs pārspēja jau perioda otrajā minūtē, taču spēles rezultāts vairs nemainījās.

Astoņas minūtes pirms spēles beigām ripu “Jokerit” vārtos raidīja Sergejs Plotņikovs, tomēr Helsinku komanda izmantoja “trenera izaicinājumu”. Tiesneši, izskatot videoatkārtojumu, fiksēja aizmuguri, līdz ar to vārtu guvums netika ieskaitīts.

Abas komandas Rietumu konferences kopvērējumā atrodas blakus, otrajā un trešajā vietā, taču “SKA” ir par astoņiem punktiem vairāk un vienu spēli mazāk.