Komentāri

Neatkārtojams moments pieredzēts vakardienas KHL mačā starp Habarovskas “Amur” un Helsinku “Jokerit” komandām. “Jokerit” vārtsargs Raiens Zapolskis neticamā veidā izglāba komandu no vārtu zaudējuma.

Otrā perioda vidū “Amur” raidītā ripa jau atradās aiz Zapolska muguras, tomēr vārtsargs rādīja apbrīnojamu spēli ar nūju, precīzāk, tās galu, ar kuru izsita ripu no nokļūšanas vārtos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecīgajā brīdī rezultāts saglabājās neizšķirts, 2:2, taču “Jokerit” spēles turpinājumā guva divus vārtus, nodrošinot uzvaru ar 4:2.

Video: Zapolska neticamā veiklība

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl