”Jokerit” strauji sāk tuvoties SKA uzstādītajam KHL uzvaru rekordam
Lai atkārtotu SKA rekordu somu klubam vajadzīgi pieci panākumi. (Foto: jokerit.com)

Latvijas hokeja izlases kapteiņa Kasapara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” otrdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kamēr Somijas klubs Helsinku “Jokerit” izcīnīja 15.uzvaru pēc kārtas.

Latvieša Pētera Skudras trenētā “Torpedo” viesos ar 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) atzina Baltkrievijas kluba Minskas “Dinamo” pārākumu, pārtraukdama trīs uzvaru sēriju. Daugaviņš laukumā bija 18 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

“Torpedo” izbraukuma sēriju sāka svētdien, kad viesos ar 3:1 pārspēja Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”. Citā KHL mačā latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums palika ārpus pieteikuma, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” savā laukumā ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) uzvarēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Tikmēr Helsinku “Jokerit” savā laukumā ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) apspēlēja Kazaņas “Ak Bars”, izcīnīdama 15.uzvaru pēc kārtas. KHL rekords ir 20 uzvaras pēc kārtas, ko šīs sezonas pirmajā trešdaļā iespēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.