Somijas klubs Helsinku “Jokerit” svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā izcīnīja 14.uzvaru pēc kārtas.

“Jokerit” mājās ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) uzvarēja Ufas “Salavat Yulaev”, trešo maču pēc kārtas savos vārtos neielaižot nevienu ripu. Somiem vārtus guva Braiens O’Nīls un Peters Regins, abiem otrās trešdaļas beigās izceļoties ar astoņu sekunžu intervālu.

Tikmēr “Jokerit” vārtsargs Raiens Zapolskis jau trešo spēli pēc kārtas palika “sausā”, atvairot 22 pretinieku metienus. Zapolskis šosezon savus vārtus neskartus nosargājis piecās spēlēs.

“Jokerit” uzvaru sēriju sāka 6.septembrī un tā ir garākā kluba vēsturē, kopš somu klubs spēlē KHL. Tiesa, tā nav garākā veiksmju sērija šajā sezonā līgā, jo tikai trešdien pirmo zaudējumu sezonā piedzīvoja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kas bija uzvarējusi 20 mačos pēc kārtas, uzstādot jaunu līgas rekordu.

Tikmēr Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” mājās ar 3:4 (2:0, 1:3, 0:1) zaudēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, pārtraucot divu uzvaru sēriju. Karsums spēlēja 15 minūtes un desmit sekundes, reizi meta pa vārtiem, izdarīja piecus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem, maču beidzot ar negatīvu lietderības rādītāju -2.