Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks pēc septiņu spēļu pārtraukuma, kurā ārstēja savainojumu, ceturtdien atgriezās Toljati “Lada” rindās, taču viņa pārstāvētā komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē mājās kapitulēja Helsinku “Jokerit” vienībai, kura izcīnīja jau 13.uzvaru pēc kārtas.

Arta Ābola trenētā Austrumu konferences pastarīte “Lada” zaudēja ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:1, 0:1), piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas. Viesiem vārtus guva Braiens O’Nīls, Olli Palola, Metjū Gilrojs un Henri Ikonens, kamēr “Jokerit” vārtsargs Raiens Zapolskis atvairīja 22 pretinieku metienus, ceturto reizi sezonā paliekot “sausā”.

Sotnieks nebija spēlējis kopš 22.septembra, izlaižot septiņus mačus pēc kārtas, kuros “Lada” izcīnīja vien divas uzvaras. Šoreiz aizsargs nospēlēja 15 minūtes un 29 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem un bloķējot vienu metienu.

Šosezon Sotnieks 14 mačos ir izcēlies ar diviem gūtiem vārtiem. “Jokerit” uzvaru sēriju sāka 6.septembrī. Tiesa, tā nav garākā veiksmju sērija šajā sezonā, jo tikai trešdien pirmo zaudējumu sezonā piedzīvoja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kas bija uzvarējusi 20 mačos pēc kārtas, uzstādot jaunu līgas rekordu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.