Indrašim divas rezultatīvas piespēles, ”Dynamo” saspringtā galotnē pieveic čempionus ”AK Bars”

DYNAMO.RU

Latviešu hokejista Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” Kontinentālās hokeja līgas spēlē izbraukumā ar 3:2 pārspēja Kazaņas “AK Bars”. Latviešu uzbrucējs mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Pirmoreiz ar rezultatīvu piespēli Indrašis izcēlās astotajā minūtē, kad Vadims Šipačovs panāca 2:0.

Otro reizi latvietis asistēja pēc 20 minūtēm, kad Vladimirs Brjukvins palielināja Maskavas komandas pārsvaru līdz trim vārtiem.

Trešajā periodā laukuma saimnieki divus vārtus atguva, bet “Dinamo” nosargāja uzvaru. Indrašim pēdējā sekundē bija iespēja tikt pie sava trešā punkta mačā, taču viņš aizmeta garām tukšiem vārtiem.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 21 minūti un 50 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no četriem iemetieniem.

Latvijas uzbrucējs šosezon 42 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles.

Tāpat uzvaru svinēja arī Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal”, kas viesos ar rezultātu 5:4 pārspēja Novosibirskas “Sibir”.

Kulda šajā duelī nospēlēja 14 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā ar rezultativitāti neizcēlās. Otrajā periodā viņam pārsita uzaci, taču tas netraucēja aizsargam turpināt maču.

Latvijas hokejists šajā sezonā 46 spēlēs guvis divus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr pie punkta piektdien tika viena no Rīgas “Dinamo” konkurentēm cīņā par vietu Gagarina kausa izcīņā “Sochi” komanda, kas viesos ar 4:5 (pagarinājumā piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” hokejistiem.

Citā mačā pārliecinošu uzvaru svinēja KHL līdere Maskavas CSKA, kas mājās ar 6:0 sagrāva Čeļabinskas “Traktor” vienību. Vēl piektdien zaudējumu cieta Austrumu konferences līdere Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas viesos ar 1:2 piekāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, bet pie uzvaras tika Magņitogorskas “Metallurg”, kas mājās ar 4:3 pārspēja Minskas “Dinamo”.