Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

KHL Gagarina kausa izcīņas finālsēriju ar dramatisku uzvaru sākusi latviešu treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA vienība, kas izbraukumā ar 5:4 pārspēja pērnās sezonas čempionvienību Magņitogorskas ”Metallurg”. Uzvaru piecas minūtes pirms pamatlaika nodrošināja zviedru uzbrucējs Patriks Hērslijs, kurš gūstot vārtus, saplēsa vārtu tīklu.

Pirmā finālspēle nelika vilties –  abas komandas šajā mačā atspēlējās. ”Metallurg” no 0:1 panāca 2:1, tikmēr SKA no 1:2 panāca 3:2. Ilgu laiku rezultāts trešajā trešdaļā bija 3:3, tomēr piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Patriks Hērslijs ar teicamu ”šāvienu” panāca 4:3 SKA labā, “iznīcinot” arī vārtu tīklu.

Divas minūtes vēlāk Jevgeņijs Dadonovs guva otros vārtus mačā un panāca 5:3. Ar to gan viss nebija beidzies – 12 sekundes pirms pamatlaika beigām Filipi panāca 4:5, tomēr ”Metallurg” atspēlēties neizdevās! Nākamais mačs paredzēts pirmdien un tas arīdzan norisināsies ”Metallurg” laukumā.