Hārtlija ”Avangard” arī otrajā KHL finālspēlē piekāpjas CSKA

CSKA-HOCKEY.RU

Boba Hārtlija Omskas “Avangard” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa otrajā finālspēlē ar 0:3 piekāpās Maskavas CSKA. Sērijā CSKA izvirzījās vadībā 2-0.

Maskavieši pirmos vārtus guva vien nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Konstantīns Okulovs no tuvas distances meta ripu pāri “Avangard” vārtsarga Igora Bobkova plecam.

Viesi ātri nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos metot Mihailam Grigorenko. “Avangard” turpināja spēlēt ar tukšiem vārtiem, un 51 sekundi pirms finālsvilpes Sergejs Andronovs pielika punktu CSKA uzvarai – 3:0.

CSKA vārtsargs Iļja Sorokins šajā spēlē atvairīja visas 27 pretinieku mestās ripas, kamēr maskavieši pa Bobkova vārtiem meta 23 reizes.

CSKA – “Avangard” 3:0. Spēles apskats: