Komentāri
Desmit KHL komandām ir parādi; Rīgas ”Dinamo” savus sola nokārtot līdz gada beigām
Foto: F64

Desmit Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandām ir parādi, bet septiņas no tām ar šādām likstām cīnās atkārtoti, atklājis līgas prezidents Dmitrijs Černišenko, kamēr AS “Dinamo Rīga” priekšsēdētājs Juris Savickis uzsver, ka Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” “nelielie parādi” tiks nokārtoti līdz gada beigām.

Trešdien KHL Direktoru padomē Černišenko atzina, ka klubiem ir problēmas, taču tas netraucēšot pabeigt sezonu. “Desmit klubiem ir parādi, bet septiņas komandas no tām ar šādām problēmām saskaras atkārtoti,” aģentūra “R-Sport” citē Černišenko. Tikmēr Savickis neslēpj, ka arī Latvijas klubam ir parādi. “Parādi ir, bet tie nav nozīmīgi. Līdz gada beigām tie noteikti tiks nokārtoti,” aģentūra TASS citē Savicki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka komandai algas samaksātas par sezonas pirmajiem diviem mēnešiem, bet no aptuveni oktobra algas nav saņemtas. Tāpat parādi nomoka aizsarga Kristapa Sotnieka un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati “Lada” komandu, kuru trenē Artis Ābols.

“Tuvākās nedēļas laikā mēs saņemsim papildu dotācijas, ar kurām varēsim segt parādus hokejistiem. Godīgi saku, ka nevarēsim nosegt tos pilnībā, tikai par dažiem mēnešiem. Tālāk turpināsim darbu, lai uzlabotu situāciju,” aģentūra “R-Sport” citē “Lada” ģenerāldirektoru Vladimiru Vdovinu.

Otrdien Rīgas “Dinamo” neapmierinoša snieguma dēļ atbrīvoja amerikāņu aizsargu Patriku Malenu un kanādiešu uzbrucēju Džastinu Šagu, bet trešdien tika atbrīvots arī aizsargs Ēriks Ševčenko. “Vēl neatdodam sezonu. Ir vēl teorētiskas iespējas spēlēt “play-off”. Mēs nedaudz vīlāmies šajos spēlētājos [Šagā un Malenā]. Visu laiku gaidījām uz viņiem, un arī tad, kad pacietība bija beigusies,” “Sport-Express” citē Savicki.

Tāpat Savickis arī skaidro kluba salīdzinoši zemo spēļu apmeklētību. “Zaudējām dažas spēles pēc kārtas, kas uzreiz ietekmēja apmeklētību. Vienmēr cīnāmies un ir labas spēles, bet līdzjutējiem patīk uzvaras. Ir pastāvīgie līdzjutēji, kuri vienmēr ir kopā ar komandu. Normālos apstākļos mums vajadzētu dubultot apmeklētāju skaitu. Hokejā mums vienmēr ir svētki, rūpējamies par skatītājiem un vienmēr sagādājam lielisku šovu,” kluba mājaslapā citēts Savickis.

Kluba priekšsēdētājs uzskata, ka komandai ir liels potenciāls. “80% zaudētajās spēlēs piekāpāmies ar vienu vārtu deficītu. Bija iespējas iemest vairāk, tomēr mēs tās neizmantojām,” secināja Savickis.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl