Daugaviņš “uguņo” un palīdz “Torpedo” izcīnīt sauso uzvaru
Hctorpedo.ru

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles, kaldinot Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

Daugaviņš sezonas iepriekšējās sešās spēlēs bija atdevis tikai vienu rezultatīvu piespēli, bet šajā mačā piedalījās visos trīs komandas vārtu guvumos, kamēr “Torpedo” viesos ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Daugaviņš pirmajā periodā ar rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Maksimam Lazarevam un Denisam Barancevam gūt vārtus, kas pēc nospēlētām 11 minūtēm ļāva atrasties vadībā ar 2:0. Savukārt otrā perioda otrajā minūtē viņš pats guva vārtus, izmantodams situāciju, kurā “Lokomotiv” hokejisti aizsedza skatu savam vārtsargam.

VIDEO

Daugaviņš šajā spēlē laukumā bija 20 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja divos no trim iemetieniem.

Staņislavs Gaļimovs “Torpedo” vārtos atvairīja visas 27 pretinieku mestās ripas.

Citā KHL mačā Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 5:1 (1:1, 1:0, 3:0) pārspēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Karsums laukumā pavadītajās 15 minūtēs un vienā sekundē vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja četros no pieciem iemetieniem.

Vēl trešdien Minskas “Dinamo” viesos ar 4:2 (0:1, 2:1, 2:0) pārspēja “Soči” komandu, divus vārtus gūstot Žustinam Fontēnam, bet Helsinku “Jokerit” viesos ar 4:3 (0:0, 2:2, 2:1), ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējoties amerikānim Metam Gilrojam. Savukārt Jekaterinburgas “Avtomobilist” savā laukumā ar 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) uzvarēja Kazaņas “Ak Bars”.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!