Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē un kaldināja Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” uzvaru, kamēr Mārtiņš Karsums atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Maskavas “Dinamo” panākumā.

“Torpedo” savu skatītāju priekšā ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Maskavas “Spartak”. Daugaviņš precīzi meta spēles piektajā minūtē, kad no vārtu priekšas netraucēts raidīja ripu viesu vārtos. Atlikušajā mača gaitā vārti netika gūti, līdz ar to latvieša precīzais raidījums bija uzvaru nesošais.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē 18 minūtēs un 21 sekundē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja četros no desmit iemetieniem. Šosezon viņš 21 spēlē guvis četrus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Ivans Ļisutins “Torpedo” vārtos atvairīja visas 16 “Spartak” hokejistu mestās ripas. “Torpedo” nākamo maču aizvadīs svētdien, kad viesosies pie Latvijas komandas Rīgas “Dinamo”. Abas komandas savā starpā spēkojās arī trešdien, kad Ņižņijnovgorodā uzvaru ar 3:1 svinēja “Torpedo”.

Citā KHL mačā Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” savu skatītāju priekšā ar 4:3 (1:0, 1:3, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja “Soči” komandu. Karsums ar rezultatīvu piespēli atzīmējās spēles 18.minūtē, kad palīdzēja Dmitrijam Kazionovam atklāt mača rezultātu.