Daugaviņš neiemet izšķirošo “bullīti” un “Torpedo” cieš piekto zaudējumu pēc kārtas

Komentāri
Daugaviņš neiemet izšķirošo “bullīti” un “Torpedo” cieš piekto zaudējumu pēc kārtas
Foto: Matti Matikainen/Newspix2/SIPA/SCANPIX

Latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš piektdien nerealizēja izšķirošo pēcspēles metienu, kā rezultātā viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko vada Latvijas speciālists Pēteris Skudra, cieta piekto zaudējumu pēc kārtas.

“Torpedo” savā laukumā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Novosibirskas “Sibir”. Šī mača rezultātu 19.minūtē atklāja tikai 19 gadus vecais “Torpedo” uzbrucējs Danils Verjajevs. Līdz pat mača beigām rezultāts palika nemainīgs, tomēr “Sibir” 54.minūtē izmantoja vairākumu un panāca izlīdzinājumu. Pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, turklāt neviena komanda neizcēlās arī pagarinājumā.

Video: Daugaviņš realizē vienu izgājienu, bet otrais izgājiens nav precīzs

Līdz ar to šī mača liktenis tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Tajā piedalījās arī Daugaviņš, kurš piektajā sērijā izvirzīja “Torpedo” vadībā ar 2:1, tomēr izšķirošo metienu pēc viņa iemeta Vjačeslavs Osnovins. Līdz ar to “bullīši” turpinājās, bet Daugaviņš savā otrajā mēģinājumā nebija sekmīgs, bet pēc tam uzvaru “Sibir” nodrošināja Igors Levickis. Lai arī pēc tam “Torpedo” varēja atspēlēties un laukumā tika sūtīts tieši latvietis, viņam nebija pa spēkam glābt mājiniekus no vēl viena zaudējuma.

Šajā spēlē abas vienības izcēlās ar ievērojamu soda minūšu skaitu – “Torpedo” tika pie 51 soda minūtes, kamēr pretinieki sapelnīja 66. Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 47 sekundes, kuru laikā veica piecus metienus pa vārtiem un uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem.

Lasi vēl