Daugaviņam trīs rezultatīvas piespēles, “Torpedo” “bullīšos” zaudē Znaroka un Vītoliņa SKA

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sestdien izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, taču viņa Ņižņijnovgorodas “Torpedo” Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā “bullīšu” sērijā ar 4:5 zaudēja līgas līderei Sanktpēterburgas SKA.

Daugaviņš spēles pirmajā daļā ar rezultatīvām piespēlēm piedalījās “Torpedo” pirmo divu vārtu guvumos, vispirms palīdzot Jegoram Duginam atklāt rezultātu, bet pēc tam asistējot Jurijam Sergijenko, kurš 31.minūtē panāca izlīdzinājumu 2:2.

Spēles 42.minūtē SKA panāca 4:2 savā labā, kad savus otros vārtus mačā guva Sanktpēterburgas kluba aizsargs Vjačeslavs Voinovs. Tomēr viesi spēja izglābties no zaudējuma pamatlaikā, 50.minūtē Denisam Paršinam rezultātu samazinot līdz minimumam, bet 56.minūtē Duginam pēc Daugaviņa piespēles panākot izlīdzinājumu.

Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa SKA spēlētāji realizēja divus metienus, kamēr “Torpedo” vīri vienu, neveiksmīgu “bullīti” izpildot arī Daugaviņam. Uzvaru Sanktpēterburgas klubam nodrošināja Ņikita Gusevs.

Daugaviņš pēlēja 17 minūtes un septiņas sekundes, reizi metot pa vārtiem, uzvarot divos no sešiem iemetieniem un spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Daugaviņam šī bija rezultatīvākā spēle sezonā, kurā viņš 30 mačos guvis sešus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.