Daugaviņam lielākais spēles laiks komandā; “Torpedo” izlaiž uzvaru

Latvijas hokeja izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komanda ceturtdien ielaida divus vārtus pēdējās sešās minūtēs un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē viesos ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) piekāpās Ufas “Salavat Julajev” vienībai.

“Torpedo” vadību pārņēma jau septītajā minūtē, kad izcēlās Jurijs Sergijenko, un nemainīgs rezultāts palika līdz pat 55.minūtei, tomēr tad nepilnu divu minūšu laikā pa reizei precīzi bija somu uzbrucējs Jonass Kempainens un zviedru leģionārs Līnuss Umarks, izraujot “Salavat Julajev” uzvaru.
Zīmīgi, ka Umarks jau sestajā mačā pēc kārtas nopelnīja divus rezultativitātes punktus.

Līdz ar to “Torpedo” pārtrauca trīs uzvaru sēriju. Savukārt Ufas komanda guva trešo panākumu pēc kārtas. Kā vēstīts, otrdien tā ar identisku rezultātu 2:1 pieveica arī Rīgas “Dinamo”.

Daugaviņš, kurš šosezon desmit mačos ir guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, ceturtdien spēlēja 20 minūtes un 55 sekundes, kas bija ilgākais laika starp “Torpedo” uzbrucējiem, izceļoties ar vienu metienu pa vārtiem, divām soda metieniem un diviem bloķētiem raidījumiem. Tāpat viņš uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem.