Daugaviņa pārstāvētā “Torpedo” pamatīgi sagrauj “Salavat Julajev”

Pie graujošas uzvaras tikusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komanda, ko vada Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, jo šī vienība ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 6:1 (2:1, 2:, 2:0) sagrāva vienu no spēcīgākajām Austrumu konferences vienībās Ufas “Salavat Julajev”.

“Torpedo” komandai izdevies izcīnīt jau sešas uzvaras pēc kārtas.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja tikai deviņas minūtes un 59 sekundes, ar rezultativitāti neizceļoties. Latviešu hokejists veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un uzvarēja abos iemetienos.

Vēl pirmajā trešdaļā par sagrāvi nekas neliecināja, bet dueļa rezultātu devītajā minūtē atklāja “Torpedo” hokejists Ivans Višņevskis, bet četras minūtes vēlāk zviedru uzbrucējs Līnuss Ūmarks panāca izlīdzinājumu. Turpinājums “Salavat Julajev” komandai gan bija neveiksmīgs, jo Ņižņijnovgorodas vienība guva piecus bezatbildes vārtus un nodrošināja graujošu uzvaru.

Ar diviem vārtiem “Torpedo” labā atzīmējās Kārters Ēstons, kamēr vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles Višņevskim.

Tikmēr citā mačā Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku “Jokerit” izlaida divu vārtu pārsvaru un izbraukumā ar 3:6 (1:0, 1:2, 1:4) piekāpās Ķīnas klubam Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Kulda šim duelim pieteikts nebija.

“Jokerit” komandai šis ir jau ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs. Tikmēr “Kuņluņ Red Star” sestdien tiksies ar Minskas klubu “Dinamo”, bet 16.janvārī uzņems Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.