CSKA hokejists ar rupju sitienu pa galvu izraisa pamatīgu kautiņu

Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa Rietumu konferences pusfinālā Jaroslavļas “Lokomotiv” sestdien ar 3:1 pārspēja regulārā čempionāta uzvarētājus Maskavas CSKA, visā sērijā svinot uzvaru 4-2.

Spēles otrajā trešdaļā CSKA uzbrucējs Grigorijs Paņins ar elkoni rupji iesita pa galvu Loko hokejistam Maksimam Talbo, izraisot pamatīgu kautiņu. Paņinu pārmācīt metās čehu leģionārs Jakubs Nakladāls, bet lielākās vai mazākās dūru cīņās iesaistījās arī pārējie laukuma spēlētāji.

Paņins saņēma divus 5+20 minūšu noraidījumus, apgrūtinot savas komandas izredzes uz uzvaru. “Lokomotiv” tobrīd bija vadībā ar 2:0, un pēc septiņām minūtēm izmantoja vairākumu un panāca 3:0. Vienīgos vārtus CSKA hokejisti guva 2 minūtes līdz spēles beigām, kad vairākumu realizēja Stefans Da Kosta. Rietumu konferences finālā “Lokomotiv” tiksies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA.