Otrdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņā vēl vienu dramatisku zaudējumu piedzīvoja Ufas “Salavat Yulaev”, kas ar 1:2 pašās spēles beigās piekāpās Kazaņas “Ak Bars”.

Pirmajā periodā pēc Vladimira Tkačova metieni Kazaņa izvirzījās vadībā ar 1:0, bet 44 sekundes līdz trešā perioda beigām “Salavat Yulaev” uzbrucējs Kirils Kaprizovs izlīdzināja rezultātu. Un tomēr “Ak Bars” hokejistam Džastinam Azevedo ar 37 sekundēm pietika, lai gūtu uzvaras vārtus. Atgādināsim, ka sērija pirmajā mačā Kazaņas aizsargs Ate Ohtamā uzvaras vārtus guva 0,2 sekundes līdz mača beigām… Sērijā Kazaņas “Ak Bars” izvirzījās vadībā ar 3:1.