Divu Latvijas aizsargu duelī Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) sestdien Oskars Bārtulis palīdzēja Vladivostokas “Admiral” komandai viesos pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēt Artūra Kuldas pārstāvēto Pekinas “Kunlun Red Star”.

Pirmie vadībā izvirzījās mājinieki, kad otrās trešdaļas sākumā izcēlās amerikānis Korijs Keins, tomēr dramatiskā mača izskaņā, kad “Admiral” vārtsargs jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, izlīdzinājumu 1:1 panāca Viktors Aleksandrovs. Uzvarētāju nācās noskaidrot “bullīšu” sērijā, kurā “Admiral” komanda bija labāka ar 2:1, turklāt arī šeit uzvaru nesošo ripu iemeta Aleksandrovs.

Bārtulis laukumā bija 26 minūtes un 23 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem, vienu bloķētu raidījumu un četrām soda minūtēm. Vismaz vienu noraidījumu latvietis nopelnījis trešajā mačā pēc kārtas, kopā šajā laikā izceļoties ar 20 soda minūtēm.

Tikmēr Kulda laukumā bija 23 minūtes un 27 sekundes, atzīmējoties ar trim metieniem un vienu bloķētu raidījumu. Viena no līgas pastarītēm “Admiral” pārtrauca divu zaudējumu sēriju, kamēr Pekinas komanda ceturtajā mačā pēc kārtas nopelnīja vismaz punktu, tomēr zaudēja trešajā mačā pēc kārtas, kurā uzvarētāju noskaidro pēcspēles metienos.