Bārtulis palīdz ”Admiral” pārtraukt ”CSKA” deviņu uzvaru sēriju

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas spēlē, palīdzot Vladivostokas “Admiral” ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) pārspēt Maskavas “CSKA”.

Bārtulim šī bija astotā spēle sezonā, bet iepriekšējās septiņās viņš palika bez rezultativitātes punktiem.

Bārtulis spēles sestajā minūtē asistēja Maksima Kazkova vārtu guvumā, bet divas sekundes pirms pirmā perioda beigām Sergejs Šumakovs panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda sākumā divu minūšu laikā ar precīziem metieniem atzīmējās “Admiral” hokejisti Vadims Krasnoslobodcevs un Vladimirs Tkačovs, bet atlikušajā spēles laikā vārti netika gūti.

Bārtulis laukumā bija teju pusi no spēles – 28 minūtes un 44 sekundes, kas bija lielākais laiks starp visiem laukuma spēlētājiem. Šajā laikā viņš atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem.

“Admiral” sezonu iesāka ar sešiem zaudējumiem septiņās spēlēs, bet nākamajos trīs mačos izcīnītas divas uzvaras.

Tikmēr “CSKA” sezonu iesāka ar zaudējumu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētājai Sanktpēterburgas “SKA”, bet pēc tam sekoja deviņu uzvaru sērija, kuru piektdien pārtrauca “Admiral”.