Pārsteidzošu zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā otrdien piedzīvoja viena no Austrumu konferences spēcīgākajām vienībām Kazaņas “Ak Bars”, kas viesos ar 2:8 (1:1, 1:6, 0:1) piekāpās pieticīgajai Ņižņekamskas “Neftehimik”.

Šī “Neftehimik” komandai bija trešā uzvara pēc kārtas, bet vienība vēl nav apmetusi cerības iekļūt Gagarina kausa izcīņā, no kuras tā tagad atpaliek piecus punktus. Otrdienas spēlē jau cīņas pirmajās četrās minūtēs abas komandas apmainījās vāru guvumiem, turklāt tas pats notika arī otrā perioda pirmajās divās minūtēs.

Rezultāts bija 2:2, bet pēc tam “Ak Bars” komanda piedzīvoja murgu, jo otrās trešdaļas turpinājumā ielaida piecus vārtus, bet noslēdzošajās 20 minūtēs mājinieki izcēlās vēl vienu reizi un izcīnīja negaidīti graujošu panākumu. “Neftehimik” sastāvā ar vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Dens Sekstons. Otrajā trešdaļā vien “Ak Bars” nopelnīja piecus noraidījumus.

Arī vēl vienā Austrumu konferences mačā otrdien tika fiksēts negaidīts iznākums, jo pieticīgā Habarovskas “Amur” viesos ar 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) pamanījās pieveikt Omskas “Avangard”, kam šī bija ceturtā neveiksme pēc kārtas.

Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral”, kas turpina cīņu par vietu Gagarina kausa izcīņā, otrdien sešas sekundes pirms pamatlaika beigām izlaida uzvaru, bet pēc tam pēcspēles metienos zaudēja līgas pastarītei Novokuzņeckas “Metallurg”.