Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Aizraujošajā ”zaļo derbijā” ”Ak Bars” pārspēj ”Salavat Yulaev”

Ņižņijnovgorodas Gubernatora kausā aizraujošs duelis aizvadīts starp Kazaņas ”Ak Bars” un Ufas ‘Salavat Yulaev” vienībām, ko mēdz dēvēt par ”zaļo derbiju”. Septiņu vārtu spēlē uzvaru ar 4:3 izcīnīja Kazaņas hokejisti.

Mača rezultātu otrā perioda trešajā minūtē atklāja ”Salavat Yulaev” hokejists Tēmu Hartikainens, realizējot skaitlisko vairākumu. Tomēr ”Ak Bars” ātri prata rezultātu izlīdzināt un izvirzīties vadībā. Ar precīziem metieniem kazaņiešiem izcēlās Fjodors Malihins un Artjoms Mihejevs. Trešajā periodā ar savu bijušo komandu ”izrēķinājās” uzbrucējs Aleksandrs Svitovs, kurš gūstot divus vārtus, panāca jau nepieklājīgo 4:1. Lai gan Maksims Majorovs un Tēmu Hartikainens prata panākt 3:4, tomēr Ufas komandai pietrūka laika, lai spēli glābtu.

Citā spēlē pie otrās uzvaras turnīrā tika Jekaterinburgas “Avtomobilist” vienība, kas ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Maskavas ”Spartak” hokejistus.