Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Spēļu kalendārs

Laiks Komandas
23. augusts plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
23. augusts plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Traktor (Chelyabinsk)
23. augusts plkst. 19.30 Lokomotiv (Yaroslavl) – CSKA (Moscow)
23. augusts plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Jokerit (Helsinki)
23. augusts plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Vityaz (Moscow Region)
23. augusts plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Slovan (Bratislava)
24. augusts plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Dinamo (Riga)
24. augusts plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – Severstal (Cherepovets)
24. augusts plkst. 16.30 Barys (Astana) – Spartak (Moscow)
24. augusts plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
24. augusts plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Kunlun RS (Beijing)
24. augusts plkst. 19.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Admiral (Vladivostok)
24. augusts plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Amur (Khabarovsk)
25. augusts plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Traktor (Chelyabinsk)
25. augusts plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
25. augusts plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Slovan (Bratislava)
25. augusts plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Vityaz (Moscow Region)
25. augusts plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Jokerit (Helsinki)
25. augusts plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – CSKA (Moscow)
26. augusts plkst. 13.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Severstal (Cherepovets)
26. augusts plkst. 14.00 Avangard (Omsk Region) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
26. augusts plkst. 14.00 Barys (Astana) – Dinamo (Riga)
26. augusts plkst. 14.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Spartak (Moscow)
26. augusts plkst. 14.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Amur (Khabarovsk)
26. augusts plkst. 17.00 Ak Bars (Kazan) – Admiral (Vladivostok)
26. augusts plkst. 17.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Kunlun RS (Beijing)
27. augusts plkst. 14.30 Traktor (Chelyabinsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
27. augusts plkst. 16.00 Lada (Togliatti) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
27. augusts plkst. 17.00 Dinamo Mn (Minsk) – CSKA (Moscow)
27. augusts plkst. 17.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Jokerit (Helsinki)
27. augusts plkst. 17.00 SKA (Saint Petersburg) – Vityaz (Moscow Region)
27. augusts plkst. 17.30 HC Dynamo (Moscow) – Slovan (Bratislava)
28. augusts plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
28. augusts plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – Spartak (Moscow)
28. augusts plkst. 16.30 Barys (Astana) – Severstal (Cherepovets)
28. augusts plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Dinamo (Riga)
28. augusts plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Kunlun RS (Beijing)
28. augusts plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Amur (Khabarovsk)
28. augusts plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Admiral (Vladivostok)
29. augusts plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
29. augusts plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Vityaz (Moscow Region)
29. augusts plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Jokerit (Helsinki)
29. augusts plkst. 19.30 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Lada (Togliatti)
30. augusts plkst. 14.00 Barys (Astana) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
30. augusts plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Dinamo Mn (Minsk)
31. augusts plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – HC Sochi (Sochi)
31. augusts plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Spartak (Moscow)
31. augusts plkst. 19.30 Ak Bars (Kazan) – Lada (Togliatti)
1. septembris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Admiral (Vladivostok)
1. septembris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Amur (Khabarovsk)
1. septembris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Kunlun RS (Beijing)
1. septembris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Sibir (Novosibirsk Region)
1. septembris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Avangard (Omsk Region)
1. septembris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
2. septembris plkst. 17.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – SKA (Saint Petersburg)
2. septembris plkst. 17.00 Ak Bars (Kazan) – HC Sochi (Sochi)
2. septembris plkst. 17.00 Severstal (Cherepovets) – Lokomotiv (Yaroslavl)
2. septembris plkst. 17.00 Spartak (Moscow) – Dinamo Mn (Minsk)
2. septembris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – HC Dynamo (Moscow)
3. septembris plkst. 14.30 Traktor (Chelyabinsk) – Kunlun RS (Beijing)
3. septembris plkst. 14.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
3. septembris plkst. 15.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Barys (Astana)
3. septembris plkst. 15.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Admiral (Vladivostok)
3. septembris plkst. 16.00 Lada (Togliatti) – Amur (Khabarovsk)
3. septembris plkst. 17.00 CSKA (Moscow) – Sibir (Novosibirsk Region)
3. septembris plkst. 17.30 Vityaz (Moscow Region) – Avangard (Omsk Region)
3. septembris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
4. septembris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – HC Dynamo (Moscow)
4. septembris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Dinamo Mn (Minsk)
4. septembris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – SKA (Saint Petersburg)
4. septembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Lokomotiv (Yaroslavl)
5. septembris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Amur (Khabarovsk)
5. septembris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Barys (Astana)
5. septembris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Admiral (Vladivostok)
5. septembris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Kunlun RS (Beijing)
5. septembris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
5. septembris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Sibir (Novosibirsk Region)
5. septembris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
5. septembris plkst. 20.30 Slovan (Bratislava) – Avangard (Omsk Region)
6. septembris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Ak Bars (Kazan)
6. septembris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Lokomotiv (Yaroslavl)
6. septembris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – HC Dynamo (Moscow)
6. septembris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – Jokerit (Helsinki)
6. septembris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Dinamo Mn (Minsk)
6. septembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – SKA (Saint Petersburg)
8. septembris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Ak Bars (Kazan)
8. septembris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Amur (Khabarovsk)
8. septembris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
8. septembris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Dinamo Mn (Minsk)
8. septembris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – SKA (Saint Petersburg)
8. septembris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – HC Dynamo (Moscow)
8. septembris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Salavat Yulaev (Ufa)
8. septembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Barys (Astana)
8. septembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
9. septembris plkst. 12.30 Kunlun RS (Beijing) – Jokerit (Helsinki)
10. septembris plkst. 13.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Avangard (Omsk Region)
10. septembris plkst. 17.00 Vityaz (Moscow Region) – Barys (Astana)
11. septembris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – Slovan (Bratislava)
11. septembris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – Jokerit (Helsinki)
11. septembris plkst. 14.30 Kunlun RS (Beijing) – CSKA (Moscow)
11. septembris plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
11. septembris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – HC Sochi (Sochi)
11. septembris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Traktor (Chelyabinsk)
11. septembris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
11. septembris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Lada (Togliatti)
12. septembris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Dinamo (Riga)
12. septembris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Avangard (Omsk Region)
12. septembris plkst. 19.30 Ak Bars (Kazan) – Spartak (Moscow)
12. septembris plkst. 19.30 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
13. septembris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – CSKA (Moscow)
13. septembris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – Jokerit (Helsinki)
13. septembris plkst. 14.00 Sibir (Novosibirsk Region) – Vityaz (Moscow Region)
13. septembris plkst. 14.30 Kunlun RS (Beijing) – Slovan (Bratislava)
13. septembris plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
13. septembris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Lada (Togliatti)
13. septembris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Traktor (Chelyabinsk)
13. septembris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
14. septembris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
14. septembris plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Severstal (Cherepovets)
14. septembris plkst. 19.30 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Spartak (Moscow)
14. septembris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Dinamo (Riga)
15. septembris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – Slovan (Bratislava)
15. septembris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – CSKA (Moscow)
15. septembris plkst. 14.30 Kunlun RS (Beijing) – Vityaz (Moscow Region)
15. septembris plkst. 16.30 Barys (Astana) – Sibir (Novosibirsk Region)
15. septembris plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Traktor (Chelyabinsk)
15. septembris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
15. septembris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
15. septembris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Lada (Togliatti)
16. septembris plkst. 14.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Spartak (Moscow)
16. septembris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Dinamo (Riga)
16. septembris plkst. 17.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Severstal (Cherepovets)
16. septembris plkst. 17.00 HC Sochi (Sochi) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
17. septembris plkst. 10.00 Admiral (Vladivostok) – Vityaz (Moscow Region)
17. septembris plkst. 14.00 Avangard (Omsk Region) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
17. septembris plkst. 14.00 Barys (Astana) – Sibir (Novosibirsk Region)
17. septembris plkst. 17.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Lada (Togliatti)
17. septembris plkst. 17.00 SKA (Saint Petersburg) – Traktor (Chelyabinsk)
17. septembris plkst. 17.00 Dinamo Mn (Minsk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
17. septembris plkst. 17.00 HC Dynamo (Moscow) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
18. septembris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Severstal (Cherepovets)
18. septembris plkst. 19.30 Ak Bars (Kazan) – Dinamo (Riga)
19. septembris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – Vityaz (Moscow Region)
19. septembris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Kunlun RS (Beijing)
20. septembris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – HC Sochi (Sochi)
20. septembris plkst. 19.30 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Dinamo (Riga)
20. septembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Ak Bars (Kazan)
21. septembris plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – HC Dynamo (Moscow)
21. septembris plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – SKA (Saint Petersburg)
21. septembris plkst. 16.30 Barys (Astana) – Dinamo Mn (Minsk)
21. septembris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Lokomotiv (Yaroslavl)
21. septembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – CSKA (Moscow)
21. septembris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Kunlun RS (Beijing)
21. septembris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – Admiral (Vladivostok)
22. septembris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
22. septembris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Salavat Yulaev (Ufa)
22. septembris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – HC Sochi (Sochi)
22. septembris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Ak Bars (Kazan)
23. septembris plkst. 13.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Dinamo Mn (Minsk)
23. septembris plkst. 14.00 Avangard (Omsk Region) – Lokomotiv (Yaroslavl)
23. septembris plkst. 14.00 Barys (Astana) – HC Dynamo (Moscow)
23. septembris plkst. 14.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – SKA (Saint Petersburg)
23. septembris plkst. 17.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Amur (Khabarovsk)
23. septembris plkst. 17.00 Spartak (Moscow) – Kunlun RS (Beijing)
23. septembris plkst. 17.00 Vityaz (Moscow Region) – Slovan (Bratislava)
23. septembris plkst. 17.00 Severstal (Cherepovets) – Admiral (Vladivostok)
24. septembris plkst. 14.30 Traktor (Chelyabinsk) – Ak Bars (Kazan)
24. septembris plkst. 15.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – HC Sochi (Sochi)
24. septembris plkst. 15.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Salavat Yulaev (Ufa)
24. septembris plkst. 16.00 Lada (Togliatti) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
25. septembris plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Lokomotiv (Yaroslavl)
25. septembris plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – HC Dynamo (Moscow)
25. septembris plkst. 16.30 Barys (Astana) – SKA (Saint Petersburg)
25. septembris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Dinamo Mn (Minsk)
25. septembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Vityaz (Moscow Region)
25. septembris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Admiral (Vladivostok)
25. septembris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Slovan (Bratislava)
25. septembris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – Amur (Khabarovsk)
25. septembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Kunlun RS (Beijing)
26. septembris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Salavat Yulaev (Ufa)
26. septembris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Ak Bars (Kazan)
26. septembris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
26. septembris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – HC Sochi (Sochi)
27. septembris plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – SKA (Saint Petersburg)
27. septembris plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – Dinamo Mn (Minsk)
27. septembris plkst. 16.30 Barys (Astana) – Lokomotiv (Yaroslavl)
27. septembris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – HC Dynamo (Moscow)
27. septembris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Amur (Khabarovsk)
27. septembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Admiral (Vladivostok)
27. septembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Vityaz (Moscow Region)
28. septembris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
28. septembris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Salavat Yulaev (Ufa)
29. septembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Spartak (Moscow)
29. septembris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
29. septembris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Amur (Khabarovsk)
30. septembris plkst. 12.30 Kunlun RS (Beijing) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
30. septembris plkst. 14.30 Traktor (Chelyabinsk) – Barys (Astana)
30. septembris plkst. 17.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Avangard (Omsk Region)
30. septembris plkst. 17.00 HC Sochi (Sochi) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
1. oktobris plkst. 15.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Lada (Togliatti)
1. oktobris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Severstal (Cherepovets)
1. oktobris plkst. 17.00 CSKA (Moscow) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
1. oktobris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Spartak (Moscow)
2. oktobris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
2. oktobris plkst. 12.30 Kunlun RS (Beijing) – Traktor (Chelyabinsk)
2. oktobris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
2. oktobris plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – SKA (Saint Petersburg)
2. oktobris plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Sibir (Novosibirsk Region)
2. oktobris plkst. 19.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Barys (Astana)
2. oktobris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – HC Dynamo (Moscow)
2. oktobris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Avangard (Omsk Region)
3. oktobris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
3. oktobris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Dinamo (Riga)
3. oktobris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Spartak (Moscow)
3. oktobris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Severstal (Cherepovets)
4. oktobris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
4. oktobris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – Traktor (Chelyabinsk)
4. oktobris plkst. 12.30 Kunlun RS (Beijing) – Lada (Togliatti)
4. oktobris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – SKA (Saint Petersburg)
4. oktobris plkst. 19.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Avangard (Omsk Region)
4. oktobris plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
4. oktobris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Barys (Astana)
4. oktobris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Sibir (Novosibirsk Region)
4. oktobris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Lokomotiv (Yaroslavl)
5. oktobris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Severstal (Cherepovets)
5. oktobris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Dinamo (Riga)
5. oktobris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
6. oktobris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – Traktor (Chelyabinsk)
6. oktobris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – Lada (Togliatti)
6. oktobris plkst. 14.30 Kunlun RS (Beijing) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
6. oktobris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Avangard (Omsk Region)
6. oktobris plkst. 19.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
6. oktobris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Barys (Astana)
6. oktobris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Dinamo Mn (Minsk)
6. oktobris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Sibir (Novosibirsk Region)
7. oktobris plkst. 17.00 CSKA (Moscow) – Spartak (Moscow)
7. oktobris plkst. 17.00 Vityaz (Moscow Region) – Severstal (Cherepovets)
7. oktobris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Dinamo (Riga)
8. oktobris plkst. 10.00 Amur (Khabarovsk) – Lada (Togliatti)
8. oktobris plkst. 10.00 Admiral (Vladivostok) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
8. oktobris plkst. 14.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Sibir (Novosibirsk Region)
8. oktobris plkst. 15.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Jokerit (Helsinki)
9. oktobris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Ak Bars (Kazan)
9. oktobris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Lokomotiv (Yaroslavl)
9. oktobris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – SKA (Saint Petersburg)
9. oktobris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – HC Sochi (Sochi)
10. oktobris plkst. 12.30 Amur (Khabarovsk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
10. oktobris plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – Barys (Astana)
10. oktobris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Jokerit (Helsinki)
10. oktobris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Kunlun RS (Beijing)
10. oktobris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Vityaz (Moscow Region)
11. oktobris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Dinamo (Riga)
11. oktobris plkst. 19.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Lokomotiv (Yaroslavl)
11. oktobris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Spartak (Moscow)
11. oktobris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – HC Sochi (Sochi)
11. oktobris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Salavat Yulaev (Ufa)
11. oktobris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Ak Bars (Kazan)
12. oktobris plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Admiral (Vladivostok)
12. oktobris plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – Kunlun RS (Beijing)
12. oktobris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – Vityaz (Moscow Region)
12. oktobris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Barys (Astana)
12. oktobris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Slovan (Bratislava)
12. oktobris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Jokerit (Helsinki)
13. oktobris plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Ak Bars (Kazan)
13. oktobris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Spartak (Moscow)
13. oktobris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Dinamo (Riga)
13. oktobris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Salavat Yulaev (Ufa)
13. oktobris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
13. oktobris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – HC Sochi (Sochi)
14. oktobris plkst. 14.00 Avangard (Omsk Region) – Amur (Khabarovsk)
14. oktobris plkst. 14.00 Barys (Astana) – Kunlun RS (Beijing)
14. oktobris plkst. 14.30 Traktor (Chelyabinsk) – Slovan (Bratislava)
14. oktobris plkst. 14.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Admiral (Vladivostok)
14. oktobris plkst. 15.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Vityaz (Moscow Region)
14. oktobris plkst. 15.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – CSKA (Moscow)
15. oktobris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Salavat Yulaev (Ufa)
15. oktobris plkst. 17.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Severstal (Cherepovets)
15. oktobris plkst. 17.00 SKA (Saint Petersburg) – Ak Bars (Kazan)
15. oktobris plkst. 17.00 Dinamo Mn (Minsk) – HC Sochi (Sochi)
15. oktobris plkst. 17.00 HC Dynamo (Moscow) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
15. oktobris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
16. oktobris plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Kunlun RS (Beijing)
16. oktobris plkst. 16.00 Avangard (Omsk Region) – Admiral (Vladivostok)
16. oktobris plkst. 16.30 Barys (Astana) – Amur (Khabarovsk)
16. oktobris plkst. 17.00 Traktor (Chelyabinsk) – CSKA (Moscow)
16. oktobris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Slovan (Bratislava)
16. oktobris plkst. 17.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
16. oktobris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Vityaz (Moscow Region)
17. oktobris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Ak Bars (Kazan)
17. oktobris plkst. 19.30 HC Dynamo (Moscow) – Salavat Yulaev (Ufa)
17. oktobris plkst. 19.30 SKA (Saint Petersburg) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
17. oktobris plkst. 19.30 Dinamo Mn (Minsk) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
17. oktobris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Severstal (Cherepovets)
18. oktobris plkst. 16.30 Barys (Astana) – Admiral (Vladivostok)
18. oktobris plkst. 17.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Amur (Khabarovsk)
18. oktobris plkst. 17.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – CSKA (Moscow)
18. oktobris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Slovan (Bratislava)
19. oktobris plkst. 19.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
19. oktobris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – Avangard (Omsk Region)
20. oktobris plkst. 15.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Amur (Khabarovsk)
20. oktobris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
20. oktobris plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Traktor (Chelyabinsk)
21. oktobris plkst. 12.30 Kunlun RS (Beijing) – Admiral (Vladivostok)
21. oktobris plkst. 17.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Barys (Astana)
21. oktobris plkst. 17.00 Spartak (Moscow) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
21. oktobris plkst. 17.00 Vityaz (Moscow Region) – HC Dynamo (Moscow)
21. oktobris plkst. 17.00 SKA (Saint Petersburg) – Jokerit (Helsinki)
21. oktobris plkst. 17.00 Severstal (Cherepovets) – Avangard (Omsk Region)
21. oktobris plkst. 17.00 CSKA (Moscow) – Lokomotiv (Yaroslavl)
22. oktobris plkst. 14.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Traktor (Chelyabinsk)
22. oktobris plkst. 17.00 Ak Bars (Kazan) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
22. oktobris plkst. 17.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
22. oktobris plkst. 17.00 HC Sochi (Sochi) – Lada (Togliatti)
23. oktobris plkst. 14.30 Kunlun RS (Beijing) – Admiral (Vladivostok)
23. oktobris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Lokomotiv (Yaroslavl)
23. oktobris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Avangard (Omsk Region)
23. oktobris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
23. oktobris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – SKA (Saint Petersburg)
23. oktobris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – Barys (Astana)
23. oktobris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Dinamo Mn (Minsk)
23. oktobris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Sibir (Novosibirsk Region)
23. oktobris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – HC Dynamo (Moscow)
24. oktobris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Lada (Togliatti)
24. oktobris plkst. 19.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
24. oktobris plkst. 19.00 Ak Bars (Kazan) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
24. oktobris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Traktor (Chelyabinsk)
25. oktobris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Barys (Astana)
25. oktobris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
25. oktobris plkst. 19.30 CSKA (Moscow) – Dinamo Mn (Minsk)
25. oktobris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – Sibir (Novosibirsk Region)
25. oktobris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – SKA (Saint Petersburg)
25. oktobris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Lokomotiv (Yaroslavl)
26. oktobris plkst. 17.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
26. oktobris plkst. 19.30 HC Sochi (Sochi) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
26. oktobris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Avangard (Omsk Region)
27. oktobris plkst. 12.30 Admiral (Vladivostok) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
27. oktobris plkst. 14.30 Kunlun RS (Beijing) – Ak Bars (Kazan)
27. oktobris plkst. 18.00 Lada (Togliatti) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
27. oktobris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Dinamo Mn (Minsk)
27. oktobris plkst. 19.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Sibir (Novosibirsk Region)
27. oktobris plkst. 19.00 Severstal (Cherepovets) – Barys (Astana)
27. oktobris plkst. 19.30 Spartak (Moscow) – HC Dynamo (Moscow)
27. oktobris plkst. 19.30 Vityaz (Moscow Region) – Lokomotiv (Yaroslavl)
27. oktobris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – SKA (Saint Petersburg)
28. oktobris plkst. 17.00 HC Sochi (Sochi) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
29. oktobris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
29. oktobris plkst. 09.00 Admiral (Vladivostok) – Ak Bars (Kazan)
29. oktobris plkst. 13.30 Traktor (Chelyabinsk) – Lada (Togliatti)
29. oktobris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – Sibir (Novosibirsk Region)
29. oktobris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Dinamo Mn (Minsk)
30. oktobris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – CSKA (Moscow)
30. oktobris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Jokerit (Helsinki)
30. oktobris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Vityaz (Moscow Region)
31. oktobris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Ak Bars (Kazan)
31. oktobris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Salavat Yulaev (Ufa)
31. oktobris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
31. oktobris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Lada (Togliatti)
31. oktobris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Severstal (Cherepovets)
31. oktobris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Spartak (Moscow)
31. oktobris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
31. oktobris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Dinamo (Riga)
1. novembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Jokerit (Helsinki)
1. novembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Vityaz (Moscow Region)
1. novembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Slovan (Bratislava)
1. novembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – CSKA (Moscow)
2. novembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – HC Sochi (Sochi)
2. novembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Salavat Yulaev (Ufa)
2. novembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Lada (Togliatti)
2. novembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Traktor (Chelyabinsk)
2. novembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
2. novembris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Spartak (Moscow)
2. novembris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Dinamo (Riga)
3. novembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – CSKA (Moscow)
3. novembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Jokerit (Helsinki)
3. novembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Vityaz (Moscow Region)
3. novembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Slovan (Bratislava)
4. novembris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Salavat Yulaev (Ufa)
4. novembris plkst. 11.30 Kunlun RS (Beijing) – HC Sochi (Sochi)
4. novembris plkst. 14.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
4. novembris plkst. 16.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Dinamo (Riga)
4. novembris plkst. 16.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Traktor (Chelyabinsk)
4. novembris plkst. 16.00 SKA (Saint Petersburg) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
4. novembris plkst. 16.00 Dinamo Mn (Minsk) – Severstal (Cherepovets)
4. novembris plkst. 16.00 HC Dynamo (Moscow) – Spartak (Moscow)
5. novembris plkst. 13.00 Avangard (Omsk Region) – Slovan (Bratislava)
5. novembris plkst. 13.00 Barys (Astana) – CSKA (Moscow)
5. novembris plkst. 13.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Jokerit (Helsinki)
6. novembris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – HC Sochi (Sochi)
6. novembris plkst. 16.00 Ak Bars (Kazan) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
6. novembris plkst. 16.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
6. novembris plkst. 16.00 HC Dynamo (Moscow) – Severstal (Cherepovets)
7. novembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Slovan (Bratislava)
13. novembris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Sibir (Novosibirsk Region)
13. novembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – HC Sochi (Sochi)
13. novembris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Ak Bars (Kazan)
13. novembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Salavat Yulaev (Ufa)
14. novembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – SKA (Saint Petersburg)
14. novembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – HC Dynamo (Moscow)
14. novembris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
14. novembris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Traktor (Chelyabinsk)
14. novembris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
14. novembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Lada (Togliatti)
15. novembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Avangard (Omsk Region)
15. novembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Sibir (Novosibirsk Region)
15. novembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – HC Sochi (Sochi)
15. novembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Salavat Yulaev (Ufa)
15. novembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Ak Bars (Kazan)
15. novembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
16. novembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – SKA (Saint Petersburg)
16. novembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – HC Dynamo (Moscow)
16. novembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Dinamo Mn (Minsk)
16. novembris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Traktor (Chelyabinsk)
16. novembris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
16. novembris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Lada (Togliatti)
16. novembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
17. novembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Sibir (Novosibirsk Region)
17. novembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Salavat Yulaev (Ufa)
17. novembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – HC Sochi (Sochi)
17. novembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Ak Bars (Kazan)
17. novembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
18. novembris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – HC Dynamo (Moscow)
18. novembris plkst. 09.00 Admiral (Vladivostok) – Dinamo Mn (Minsk)
18. novembris plkst. 11.30 Kunlun RS (Beijing) – SKA (Saint Petersburg)
18. novembris plkst. 16.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Lada (Togliatti)
18. novembris plkst. 16.00 Spartak (Moscow) – Traktor (Chelyabinsk)
18. novembris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
19. novembris plkst. 16.00 CSKA (Moscow) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
19. novembris plkst. 16.00 HC Sochi (Sochi) – Salavat Yulaev (Ufa)
19. novembris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
20. novembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Dinamo Mn (Minsk)
20. novembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Lokomotiv (Yaroslavl)
20. novembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Barys (Astana)
20. novembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Avangard (Omsk Region)
20. novembris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
20. novembris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Lada (Togliatti)
21. novembris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
21. novembris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
21. novembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Traktor (Chelyabinsk)
21. novembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Vityaz (Moscow Region)
22. novembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Lokomotiv (Yaroslavl)
22. novembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Barys (Astana)
22. novembris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Ak Bars (Kazan)
22. novembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Avangard (Omsk Region)
22. novembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – HC Sochi (Sochi)
23. novembris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
24. novembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Lokomotiv (Yaroslavl)
24. novembris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Spartak (Moscow)
24. novembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
24. novembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Dinamo (Riga)
24. novembris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Severstal (Cherepovets)
24. novembris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – HC Sochi (Sochi)
24. novembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Admiral (Vladivostok)
24. novembris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Avangard (Omsk Region)
25. novembris plkst. 16.00 Ak Bars (Kazan) – Barys (Astana)
25. novembris plkst. 16.00 Vityaz (Moscow Region) – HC Dynamo (Moscow)
25. novembris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Amur (Khabarovsk)
26. novembris plkst. 13.30 Traktor (Chelyabinsk) – Severstal (Cherepovets)
26. novembris plkst. 14.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Dinamo (Riga)
26. novembris plkst. 14.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
26. novembris plkst. 15.00 Lada (Togliatti) – Spartak (Moscow)
26. novembris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
26. novembris plkst. 16.00 CSKA (Moscow) – Admiral (Vladivostok)
26. novembris plkst. 16.00 Dinamo Mn (Minsk) – Sibir (Novosibirsk Region)
27. novembris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Salavat Yulaev (Ufa)
27. novembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Amur (Khabarovsk)
27. novembris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Barys (Astana)
27. novembris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Ak Bars (Kazan)
27. novembris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Avangard (Omsk Region)
27. novembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Kunlun RS (Beijing)
28. novembris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Dinamo (Riga)
28. novembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Spartak (Moscow)
28. novembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Severstal (Cherepovets)
28. novembris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
28. novembris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
28. novembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Sibir (Novosibirsk Region)
28. novembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Admiral (Vladivostok)
29. novembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Barys (Astana)
29. novembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Salavat Yulaev (Ufa)
29. novembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Kunlun RS (Beijing)
29. novembris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Avangard (Omsk Region)
29. novembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Amur (Khabarovsk)
30. novembris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
30. novembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Spartak (Moscow)
30. novembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Severstal (Cherepovets)
30. novembris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Dinamo (Riga)
30. novembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
30. novembris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Sibir (Novosibirsk Region)
30. novembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Admiral (Vladivostok)
1. decembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Amur (Khabarovsk)
1. decembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Kunlun RS (Beijing)
2. decembris plkst. 13.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Dinamo Mn (Minsk)
2. decembris plkst. 15.00 Lada (Togliatti) – Admiral (Vladivostok)
2. decembris plkst. 16.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Sibir (Novosibirsk Region)
2. decembris plkst. 16.00 Ak Bars (Kazan) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
2. decembris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – SKA (Saint Petersburg)
2. decembris plkst. 16.00 HC Sochi (Sochi) – HC Dynamo (Moscow)
3. decembris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Kunlun RS (Beijing)
3. decembris plkst. 13.00 Barys (Astana) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
3. decembris plkst. 13.30 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Traktor (Chelyabinsk)
3. decembris plkst. 16.00 Spartak (Moscow) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
3. decembris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – CSKA (Moscow)
3. decembris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Slovan (Bratislava)
4. decembris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – HC Dynamo (Moscow)
4. decembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Dinamo Mn (Minsk)
4. decembris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – SKA (Saint Petersburg)
5. decembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Kunlun RS (Beijing)
5. decembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
5. decembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
5. decembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Traktor (Chelyabinsk)
5. decembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Lada (Togliatti)
5. decembris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Slovan (Bratislava)
5. decembris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Jokerit (Helsinki)
5. decembris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Vityaz (Moscow Region)
5. decembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – CSKA (Moscow)
6. decembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – SKA (Saint Petersburg)
6. decembris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Dinamo Mn (Minsk)
6. decembris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Lokomotiv (Yaroslavl)
7. decembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Kunlun RS (Beijing)
7. decembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Lada (Togliatti)
7. decembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
7. decembris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Vityaz (Moscow Region)
7. decembris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Slovan (Bratislava)
7. decembris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – CSKA (Moscow)
7. decembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – HC Dynamo (Moscow)
8. decembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Lokomotiv (Yaroslavl)
8. decembris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – SKA (Saint Petersburg)
9. decembris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Admiral (Vladivostok)
9. decembris plkst. 13.30 Traktor (Chelyabinsk) – Barys (Astana)
9. decembris plkst. 14.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Sibir (Novosibirsk Region)
9. decembris plkst. 14.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Avangard (Omsk Region)
9. decembris plkst. 16.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Jokerit (Helsinki)
9. decembris plkst. 16.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – HC Dynamo (Moscow)
9. decembris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – Vityaz (Moscow Region)
9. decembris plkst. 16.00 Dinamo Mn (Minsk) – Dinamo (Riga)
9. decembris plkst. 16.00 Spartak (Moscow) – Slovan (Bratislava)
10. decembris plkst. 13.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Lokomotiv (Yaroslavl)
11. decembris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Sibir (Novosibirsk Region)
11. decembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Jokerit (Helsinki)
11. decembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
11. decembris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Avangard (Omsk Region)
11. decembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – HC Dynamo (Moscow)
11. decembris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Slovan (Bratislava)
11. decembris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Spartak (Moscow)
11. decembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Barys (Astana)
11. decembris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Vityaz (Moscow Region)
18. decembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Amur (Khabarovsk)
18. decembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Dinamo (Riga)
18. decembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
18. decembris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Salavat Yulaev (Ufa)
18. decembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Lada (Togliatti)
18. decembris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
18. decembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Barys (Astana)
19. decembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Spartak (Moscow)
19. decembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Traktor (Chelyabinsk)
19. decembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
19. decembris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Dinamo Mn (Minsk)
20. decembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Dinamo (Riga)
20. decembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
20. decembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
20. decembris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Ak Bars (Kazan)
20. decembris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Barys (Astana)
20. decembris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Salavat Yulaev (Ufa)
20. decembris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Lada (Togliatti)
21. decembris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Dinamo Mn (Minsk)
21. decembris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
21. decembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Traktor (Chelyabinsk)
21. decembris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
22. decembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
22. decembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Dinamo (Riga)
22. decembris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Severstal (Cherepovets)
23. decembris plkst. 12.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Salavat Yulaev (Ufa)
23. decembris plkst. 13.00 Avangard (Omsk Region) – HC Sochi (Sochi)
23. decembris plkst. 13.00 Barys (Astana) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
23. decembris plkst. 15.00 Lada (Togliatti) – Dinamo Mn (Minsk)
23. decembris plkst. 16.00 CSKA (Moscow) – Vityaz (Moscow Region)
23. decembris plkst. 16.00 HC Dynamo (Moscow) – SKA (Saint Petersburg)
23. decembris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
24. decembris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
24. decembris plkst. 09.00 Admiral (Vladivostok) – Severstal (Cherepovets)
24. decembris plkst. 11.30 Kunlun RS (Beijing) – Spartak (Moscow)
25. decembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
25. decembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Ak Bars (Kazan)
25. decembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Salavat Yulaev (Ufa)
25. decembris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Dinamo Mn (Minsk)
25. decembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – HC Sochi (Sochi)
25. decembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – SKA (Saint Petersburg)
25. decembris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Lokomotiv (Yaroslavl)
25. decembris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – CSKA (Moscow)
26. decembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Severstal (Cherepovets)
26. decembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Spartak (Moscow)
26. decembris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Slovan (Bratislava)
27. decembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – HC Sochi (Sochi)
27. decembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Salavat Yulaev (Ufa)
27. decembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Ak Bars (Kazan)
27. decembris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Lokomotiv (Yaroslavl)
27. decembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
27. decembris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – HC Dynamo (Moscow)
27. decembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – SKA (Saint Petersburg)
27. decembris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – CSKA (Moscow)
28. decembris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Spartak (Moscow)
28. decembris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Jokerit (Helsinki)
29. decembris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Kunlun RS (Beijing)
29. decembris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Ak Bars (Kazan)
29. decembris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
29. decembris plkst. 15.30 Barys (Astana) – HC Sochi (Sochi)
29. decembris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Salavat Yulaev (Ufa)
29. decembris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – HC Dynamo (Moscow)
29. decembris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – CSKA (Moscow)
29. decembris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
29. decembris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – SKA (Saint Petersburg)
30. decembris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – Jokerit (Helsinki)
3. janvāris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Sibir (Novosibirsk Region)
3. janvāris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Avangard (Omsk Region)
3. janvāris plkst. 14.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Dinamo Mn (Minsk)
3. janvāris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
3. janvāris plkst. 15.30 Traktor (Chelyabinsk) – HC Dynamo (Moscow)
3. janvāris plkst. 15.30 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Lokomotiv (Yaroslavl)
3. janvāris plkst. 16.00 CSKA (Moscow) – Jokerit (Helsinki)
4. janvāris plkst. 16.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Ak Bars (Kazan)
4. janvāris plkst. 16.00 Spartak (Moscow) – Salavat Yulaev (Ufa)
4. janvāris plkst. 16.00 HC Sochi (Sochi) – Severstal (Cherepovets)
4. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
5. janvāris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Avangard (Omsk Region)
5. janvāris plkst. 09.00 Admiral (Vladivostok) – Sibir (Novosibirsk Region)
5. janvāris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
5. janvāris plkst. 13.30 Traktor (Chelyabinsk) – SKA (Saint Petersburg)
5. janvāris plkst. 13.30 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Dinamo Mn (Minsk)
5. janvāris plkst. 14.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Lokomotiv (Yaroslavl)
5. janvāris plkst. 15.00 Lada (Togliatti) – HC Dynamo (Moscow)
5. janvāris plkst. 16.00 Vityaz (Moscow Region) – CSKA (Moscow)
6. janvāris plkst. 16.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – HC Sochi (Sochi)
6. janvāris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
6. janvāris plkst. 16.00 Spartak (Moscow) – Ak Bars (Kazan)
6. janvāris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Salavat Yulaev (Ufa)
7. janvāris plkst. 09.00 Amur (Khabarovsk) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
7. janvāris plkst. 09.00 Admiral (Vladivostok) – Avangard (Omsk Region)
7. janvāris plkst. 11.30 Kunlun RS (Beijing) – Sibir (Novosibirsk Region)
7. janvāris plkst. 13.30 Traktor (Chelyabinsk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
7. janvāris plkst. 15.00 Lada (Togliatti) – SKA (Saint Petersburg)
7. janvāris plkst. 16.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – HC Dynamo (Moscow)
7. janvāris plkst. 16.00 Jokerit (Helsinki) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
7. janvāris plkst. 18.00 Slovan (Bratislava) – CSKA (Moscow)
8. janvāris plkst. 16.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Salavat Yulaev (Ufa)
8. janvāris plkst. 16.00 Severstal (Cherepovets) – Ak Bars (Kazan)
8. janvāris plkst. 16.00 Spartak (Moscow) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
8. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – HC Sochi (Sochi)
9. janvāris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Barys (Astana)
9. janvāris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
9. janvāris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
9. janvāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Lada (Togliatti)
9. janvāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Kunlun RS (Beijing)
9. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Lokomotiv (Yaroslavl)
9. janvāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Traktor (Chelyabinsk)
9. janvāris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
10. janvāris plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
10. janvāris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Salavat Yulaev (Ufa)
10. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – HC Sochi (Sochi)
10. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Ak Bars (Kazan)
11. janvāris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Barys (Astana)
11. janvāris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Avangard (Omsk Region)
11. janvāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Kunlun RS (Beijing)
11. janvāris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Lada (Togliatti)
11. janvāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
11. janvāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Lokomotiv (Yaroslavl)
11. janvāris plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Traktor (Chelyabinsk)
16. janvāris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
16. janvāris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Traktor (Chelyabinsk)
16. janvāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Sibir (Novosibirsk Region)
16. janvāris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Barys (Astana)
16. janvāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Admiral (Vladivostok)
16. janvāris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
16. janvāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Spartak (Moscow)
16. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Amur (Khabarovsk)
16. janvāris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Kunlun RS (Beijing)
17. janvāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Vityaz (Moscow Region)
17. janvāris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Jokerit (Helsinki)
17. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – CSKA (Moscow)
17. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Slovan (Bratislava)
18. janvāris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Traktor (Chelyabinsk)
18. janvāris plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Metallurg Mg (Magnitogorsk)
18. janvāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Barys (Astana)
18. janvāris plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – Sibir (Novosibirsk Region)
18. janvāris plkst. 18.00 Severstal (Cherepovets) – Lokomotiv (Yaroslavl)
18. janvāris plkst. 18.30 HC Dynamo (Moscow) – Spartak (Moscow)
18. janvāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Admiral (Vladivostok)
18. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Kunlun RS (Beijing)
18. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Amur (Khabarovsk)
19. janvāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – CSKA (Moscow)
19. janvāris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Slovan (Bratislava)
19. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Vityaz (Moscow Region)
19. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Jokerit (Helsinki)
20. janvāris plkst. 13.30 Traktor (Chelyabinsk) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
20. janvāris plkst. 14.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Avangard (Omsk Region)
20. janvāris plkst. 16.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Kunlun RS (Beijing)
20. janvāris plkst. 16.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Severstal (Cherepovets)
20. janvāris plkst. 16.00 HC Dynamo (Moscow) – Admiral (Vladivostok)
20. janvāris plkst. 16.00 SKA (Saint Petersburg) – Amur (Khabarovsk)
20. janvāris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Dinamo Mn (Minsk)
21. janvāris plkst. 12.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
21. janvāris plkst. 13.00 Barys (Astana) – Lada (Togliatti)
21. janvāris plkst. 13.30 Salavat Yulaev (Ufa) – Slovan (Bratislava)
21. janvāris plkst. 16.00 Ak Bars (Kazan) – Vityaz (Moscow Region)
21. janvāris plkst. 16.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Jokerit (Helsinki)
21. janvāris plkst. 16.00 HC Sochi (Sochi) – CSKA (Moscow)
22. janvāris plkst. 16.00 Traktor (Chelyabinsk) – Avangard (Omsk Region)
22. janvāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Kunlun RS (Beijing)
22. janvāris plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – Amur (Khabarovsk)
22. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Admiral (Vladivostok)
22. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Severstal (Cherepovets)
22. janvāris plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – HC Dynamo (Moscow)
22. janvāris plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
23. janvāris plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Lada (Togliatti)
23. janvāris plkst. 15.30 Barys (Astana) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
23. janvāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Jokerit (Helsinki)
23. janvāris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – CSKA (Moscow)
23. janvāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Slovan (Bratislava)
23. janvāris plkst. 18.30 HC Sochi (Sochi) – Vityaz (Moscow Region)
24. janvāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Dinamo (Riga)
25. janvāris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Amur (Khabarovsk)
25. janvāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Slovan (Bratislava)
26. janvāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – Dinamo (Riga)
27. janvāris plkst. 11.30 Kunlun RS (Beijing) – Amur (Khabarovsk)
28. janvāris plkst. 17.00 Dinamo (Riga) – Jokerit (Helsinki)
26. februāris plkst. 11.30 Amur (Khabarovsk) – Admiral (Vladivostok)
27. februāris plkst. 13.30 Kunlun RS (Beijing) – Barys (Astana)
27. februāris plkst. 15.00 Avangard (Omsk Region) – Sibir (Novosibirsk Region)
27. februāris plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – HC Sochi (Sochi)
27. februāris plkst. 16.00 Avtomobilist (Yekaterinburg) – Traktor (Chelyabinsk)
27. februāris plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Ugra (Khanty-Mansiysk)
27. februāris plkst. 18.00 Ak Bars (Kazan) – Torpedo (Nizhny Novgorod)
27. februāris plkst. 18.00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Lada (Togliatti)
27. februāris plkst. 18.30 Dinamo Mn (Minsk) – Dinamo (Riga)
27. februāris plkst. 18.30 Jokerit (Helsinki) – SKA (Saint Petersburg)
27. februāris plkst. 18.30 CSKA (Moscow) – Severstal (Cherepovets)
27. februāris plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – Lokomotiv (Yaroslavl)
27. februāris plkst. 18.30 Vityaz (Moscow Region) – Slovan (Bratislava)
28. februāris plkst. 11.30 Admiral (Vladivostok) – Amur (Khabarovsk)
1. marts plkst. 14.30 Sibir (Novosibirsk Region) – Traktor (Chelyabinsk)
1. marts plkst. 15.30 Barys (Astana) – Avangard (Omsk Region)
1. marts plkst. 16.00 Salavat Yulaev (Ufa) – Ak Bars (Kazan)
1. marts plkst. 16.00 Ugra (Khanty-Mansiysk) – Avtomobilist (Yekaterinburg)
1. marts plkst. 16.00 Metallurg Mg (Magnitogorsk) – Neftekhimik (Nizhnekamsk)
1. marts plkst. 17.00 Lada (Togliatti) – HC Sochi (Sochi)
1. marts plkst. 18.00 Torpedo (Nizhny Novgorod) – Vityaz (Moscow Region)
1. marts plkst. 18.00 Lokomotiv (Yaroslavl) – CSKA (Moscow)
1. marts plkst. 18.30 Spartak (Moscow) – HC Dynamo (Moscow)
1. marts plkst. 18.30 SKA (Saint Petersburg) – Severstal (Cherepovets)
1. marts plkst. 19.30 Dinamo (Riga) – Jokerit (Helsinki)
1. marts plkst. 20.00 Slovan (Bratislava) – Dinamo Mn (Minsk)