Komentāri
Janvārī kopā ar Rīgas Dinamo ballējies, lido uz Bratislavu un nodod asinis
Foto: LETA

Jau pirmdien Rīgas Dinamo aizvadīs savu pirmo spēli 2016.gadā, Arēnā Rīga tiekoties ar Brastislavas Slovan hokejistiem. Janvārī tev ir iespējas ne tikai vērot hokeju, bet piedalīties arī daudzās komandas aktivitātēs.

No 6. līdz 27. janvārim Rīgas Dinamo mājas spēļu apmeklētājiem norisināsies loterija – LIDO AR DINAMO!  DINAMO PINS lojalitātes programmas ietvaros Rīgas Dinamo dāvās ekskluzīvu iespēju vienīgi PINS programmas dalībniekiem laimēt došanos izbraukumā kopā ar komandu uz spēli Bratislavā 2016. gada 8. februārī pret Slovan.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Janvāris būs arī karsts ballīšu mēnesis jubilāriem, jo visus, kam dzimšanas diena sakrīt ar Rīgas Dinamo spēlēm trešdienās un piektdienās, šādos datumos – 6., 13., 15. un 27. janvārī, aicinām nosvinēt to kopā ar Rīgas Dinamo,  piesakoties e-pastā: manadzimene@dinamoriga.eu.

Dinamo Donoru dienā, kas notiek sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru janvāra mēnesī norisināsies pirms 25. janvāra spēles, no plkst. 16.00 – 19.00 Arēnas Rīga vestibilā, aicinām ikvienu piedalīties dzīvības krājumu papildināšanā. Katram ziedotājam Rīgas Dinamo dāvinās ielūgumu uz 25. janvāra spēli.

Uz 17. janvāra spēli, kas iekrīt svētdienā, īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem, jo par aizraujošām aktivitātēm pašiem mazākajiem hokeja līdzjutējiem gādās Radošā grupa Pasaku nams, gan pie Dinamo egles un Arēnas Rīga vestibilā, gan spēles pārtraukumā uz ledus. Atgādinām, ka mazuļus līdz 6 gadu vecumam rotaļu istabā  Arēnas Rīga vestibilā  pie  B ieejas spēles laikā   pieskata Pasaku nama gādīgie rūķi.

Visu janvāra mēnesi spēļu laikā dažādas aktivitātes un konkursus nodrošinās Rīgas Dinamo partneri – Skonto Būve, Aldaris, Latvijas Mobilais Telefons, Venden, LGK, un citi – sekojiet informācijai sociālajos tīklos un www.dinamoriga.eu!

No 04.01.2016 un  turpmāk daudzbērnu ģimeņu vecākiem un bērniem ar Goda Ģimenes karti ir iespēja iegādāties Rīgas Dinamo mājas spēļu biļetes ar 50% atlaidi. Vairāk informācijas www.godagimene.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl