Indrašis: izbraukuma sērijā gribējām un varējām vairāk

Komentāri

Vakar Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā atzina Čeļabinskas Traktor pārākumu. Rīdzinieku uzbrucējs Miks Indrašis mačā Traktor guva vārtus, taču ar to nepietika, lai komanda izcīnītu uzvaru. Spēlētājs sniedza komentāru par spēli un izbraukuma tūri kopumā.

“Domāju, spēlējām diezgan labi. Pirmo periodu ļoti labi iesākām, bet mūs atkal iegāza spēle mazākumā. Otrajā trešdaļā daudz laika pavadījām mazākumā, ko viņi izmantoja un mums jau nācās atspēlēties.” Indrašis izlīdzināja rezultātu otrajā periodā, panākot 2:2. “Sanāca ripu iegriezt viņu zonā. Labi ar Leino saspēlējāmies, es tikai turpināju kustību uz vārtiem un pēc Leino metiena ripa pati mani atrada.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Dinamo iemet divas ripas, taču bullīšos piekāpjas Traktor

Čeļabinskā, ugunsgrēka dēļ, no rīta tika atcelts treniņš. “Domāju, tas neko nemainīja. Tikai no rīta neslidojām. Visi jau bijām sakāpuši autobusā, taisījāmies uz arēnu. Tad piezvanīja un pateica, ka hallē problēmas un gājām vienkārši kājas izlocīt. Nekas ārkārtējs noteikti nebija.”

VIDEO: Indrašim vārti, Dinamo pēcspēles metienos atzīst Traktor pārākumu

Trīs spēļu izbraukumā (Toljati-Ņižņekamska-Čeļabinska) Rīgas Dinamoo komanda iekrāja trīs punktus. “Noteikti gribējām un varējām vairāk. Pēdējās spēlēs mēs sniegumu esam uzlabojuši, bet tas neko nemaina, ja nav punktu. Labāk sliktā spēlē paņemt punktus, nekā spēlēt labi, bet pie tiem netikt.”

Lasi vēl