FOTO: Rīgas Dinamo aizvada jaunās sezonas pirmo treniņu

Komentāri
FOTO: Rīgas Dinamo aizvada jaunās sezonas pirmo treniņu
Foto: DINAMO RĪGA

6. jūlijā no rīta Inbox.lv ledus hallē Piņķos notika Kontinentālās Hokeja līgas kluba Rīgas Dinamo pirmā sapulce, pēc kuras komanda jaunā galvenā trenera Kari Heikilas vadībā devās uz pirmo oficiālo koptreniņu Jūrmalā.

Piņķos pulcējās spēlētāji, starp kuriem bija gan hokejisti ar spēkā esošiem līgumiem, gan hokejisti, ar kuriem līgumi tiks noslēgti tuvākajā laikā, kā arī liels skaits spēlētāju, ar kuriem tiks slēgti pārbaudes laika līgumi. Jaunumi ir arī Normunda Sējēja dzīvē – bez ģenerālmenedžera pienākumiem Normunds būs arī galvenā trenera asistents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Treneru korpusā turpinās strādāt Aleksandrs Ņiživijs un Juris Klodāns, bet fiziskās sagatavotības treneris būs Eduards Rābe, kurš iepriekšējā sezonā strādāja Novosibirskas Sibir komandā.

Veiktās muguras operācijas dēļ pilnvērtīgi trenēties šobrīd nevar uzbrucējs Māris Bičevskis. Zviedru vārtsargs Joakims Ēriksons Latvijā ieradīsies pirms treniņnometnes Valmierā, jo viņam bija gara sezona AHL, bet kanādiešu leģionārs Broks Troters uz pirmo komandas treniņu nebija ieradies. Tuvākajā laikā komandai varētu pievienoties vēl daži leģionāri. Treniņnometnes laikā Rīgas Dinamo komandai pievienosies arī vairāki jaunie hokejisti no HK Rīga komandas. Šonedēļ Dinamo komanda trenēsies Piņķos un Jūrmalā, un pēc fiziskās sagatavotības un medicīnas testiem tiks nosaukti tie spēlētāji, kuri dosies uz treniņnometni Valmierā, kas ilgs no 13. līdz 29. jūlijam. Pēc tam komanda turpinās trenēties Piņķos, kā arī gatavojoties 2015./2016. gada KHL sezonai, piedalīsies vienā pārbaudes turnīrā – tradicionālajā Latvijas Dzelzceļa kaus izcīņā Arēnā Rīga, kā arī aizvadīs vēl 4 atsevišķas pārbaudes spēles, kopumā sagatavošanās ciklā aizvadot 8 pārbaudes mačus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl