Komentāri
FOTO: Mazais cinītis Sedlāčeks apgāž lielo Admiral vezumu
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar 4:2 uzvarēja Oskara Bārtuļa Vladivostokas Admiral. Kopā ar Lauri Dārziņu un Filipu Toluzakovu, kas katrs guva pa diviem vārtiem, viens no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem bija vārtsargs Jakubs Sedlāčeks.

Tikai 175 cm garais čehu vārtsargs pēdējās spēlēs atkal kļuvis par Dinamo pamatvārtsargu. Galvenais treneris Normunds Sējējs gan uzskata, ka komandai nav noteikts pirmais vai otrais vārtsargs. Sedlāčekam šobrīd spēle iet no rokas, kamēr Joakimam Ēriksonam ne visai. Tāpēc arī nākamajā mačā vārtus sargās Sedlāčeks. Bet spēlē ar Admiral mazais čehs atvairīja 21 no 23 Admiral hokejistu metieniem, kļūstot par vienu no spēles varoņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Jakubs Sedlāčeks pret Vladivostokas Admiral

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl