E. Kulda: šodien mēs visu izdarījām pareizi

Komentāri

KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo vakar savā laukumā ar 7:1 sagrāva Hantimansijskas Yugra. Uzbrucējs Edgars Kulda mačā pret Yugra guva savus pirmos vārtos KHL karjerā un pēc spēles sacīja, ka komandai viss sanācis.

“Spēlei bija ļoti labs sākums – uzreiz guvām vārtus, un pēc tam mūsu pārliecība nostiprinājās. Tad vēl guvām ātrus trīs vārtus un nospiedām viņus. Otrajā periodā viņi nedaudz atguvās, sajuta spēli. Bet tad mēs ātri atbildējām ar vārtiem vairākumā. Kad mums krita vieni vārti pēc otriem, mēs bijām ļoti priecīgi. Bet galvenais ir atcerēties, ka vajag savas emocijas kontrolēt. Jābūt mierīgiem. Domāju, šodien mēs visu izdarījām pareizi un uzvarējām ar vērienu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Dinamo savā laukumā sagrauj Yugra

Kulda savus pirmos vārtus KHL guva pirmā perioda ceturtajā minūtē, panākot 4:0.”Soča labu piespēli atdeva Bērziņam, kurš man nolika ripu tieši pa metienam. Trāpīju vārtsargam kaut kur padusē, un beidzot ielidoja tā mana ripa vārtos. Esmu ļoti priecīgs.”

VIDEO: Dinamo iemet septiņas ripas Yugra vārtos

Nākamo spēli Rīgas Dinamo aizvadīs ceturtdien, kad uzņems Jekaterinburgas Avtomobilist vienību. ”Pret Avtomobilist gatavosimies tieši tāpat kā pret Metallurg un uz šo spēli. Mierīgi apsēdīsimies, izrunāsim kļūdas un koncentrēsimies uz nākamo spēli.”

Lasi vēl