Vakar KHL regulārā čempionāta spēlē pret Habarovskas Amur smagā savainojumā iedzīvojās amerikāņu leģionārs un Rīgas Dinamo labākais snaiperis Tims Sestito. Šodien uzbrucējs kopā ar Dinamo komandas ārstu Āri Aivaru devās uz padziļinātākam pārbaudēm, kurās atklājās, ka Sestito ir lauzts atslēgas kauls un spēlētāju laukumā šosezon neredzēsim.

Sestito savainojumu guva pirmajā trešdaļā, kad viņu rupji apmalē grūda Amur uzbrucējs Akims Aliu. Amerikāni aizstāvēt metās cits rīdzinieku uzbrucējs Gints Meija, kurš izvicināja dūres ar Aliu, bet par pārkāpumu pretinieks saņēma 5+20 minūšu sodu.

Šajā sezonā Tims Sestito piedalījies 48 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guvis 19 vārtus un četras reizes rezultatīvi asistējis partneriem, nopelnījis 52 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3, vidēji laukumā pavadot 18:32 minūtes.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.