Dārziņš: Centīsimies, lai vairāk uzlabotu spēli

Komentāri

Vakar Rīgas Dinamo vienība Bratislavā mača papildlaika pēdējās sekundēs ar 2:3 piekāpās vietējai Slovan vienībai. Pirmos vārtus sezonā guva Dinamo komandas kapteinis Lauris Dārziņš, kurš dalījās savos iespaidos par maču.

“Bratislavā vienmēr ir grūtas spēles. Pretinieks arī bija iepriekšējo spēli zaudējis, gribēja reabilitēties savu skatītāju klātbūtnē. Gaidījām smagu spēli, un tāda tā arī izvērtās. Pēc divām trešdaļām atradāmies tur, kur gribējām atrasties. Trešajā periodā pretinieks skrēja uz priekšu, un mums vajadzēja izmantot pretuzbrukuma iespējas, ko neizdarījām. Viņi izlīdzināja un ātri izvirzījās priekšā. Pozitīvi tas, ka tomēr atspēlējāmies un izcīnījām punktu. Papildlaikā spēle bija turpu-šurpu, komandas gribēja paņemt otru punktu, bet diemžēl mums tas neizdevās.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Dinamo aizraujošā mačā izcīna punktu

“Nav tā, ka goli tagad kritīs. Tie vienmēr nāk ar smagu darbu un labu spēli. Nav jau tā, ka šodien vienus vārtus guvu un tas tā vienkārši turpināsies. Protams, ir patīkami, ja liec augļus komandas panākumā. Tas, protams, ir pozitīvi, bet, manuprāt, mūsu komanda ir spējīga būt vairāk dominējoša un vairāk vārtus gūstoša. Mēs tagad atgriežamies mājās un skatāmies uz priekšu, lai vairāk uzlabotu spēli.”

VIDEO: Dārziņam pirmie vārti, Dinamo papildlaikā zaudē Slovan

“Ar savas konferences komandām vienmēr ir ļoti svarīgas spēles. Vairāk pat gribas revanšēties sev. Man tiešām ir sajūta, ka mēs varam daudz labāk. Šobrīd tas īsti nesanāk, bet grūtības ir jāpārvar. Labāk, lai grūtības ir septembrī, nevis februārī.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl