Bārtulis: Prieks, ka man uzticas un ļauj spēlēt

Komentāri

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, KHL vienības Vladivostokas Admiral komandas kapteinis, ir priecīgs par uzticību no treneru puses, aģentūrai LETA atzina hokejists.

Bārtulis šosezon 44 spēlēs vidēji mačā laukumā pavadījis 25 minūtes un 15 sekundes, kas ir trešais lielākais spēles laiks visā līgā. “Par ilgo laiku laukumā nedomāju – prieks, ka man uzticas un ļauj spēlēt, katrs hokejists vēlas spēlēt pēc iespējas vairāk. Nav atšķirības spēlēt 17 vai 30 minūtes, pie tā ar laiku pierod, galvenais ir trīs punkti mačā,” akcentēja aizsargs.

“Vasarā komanda nomainījās par 70-80%, katram bija iespēja sevi parādīt. Sākumā man aizgāja spēle, treneris redzēja, ka kopā ar partneri (amerikāņu aizsargu Džonatanu Blūmu) kaut ko varam, un viņš mums uzticas. Daudz nospēlēts kopā, un dažreiz saprotamies jau ar acīm ciet,” pastāstīja Bārtulis.

FOTO: Bārtulis un Admiral pēdējā mačā pret Rīgas Dinamo

Svētdien Bārtulis ar Admiral viesojās Latvijā, piedzīvojot zaudējumu Rīgas Dinamo komandai ar 2:4. Admiral šī bija otrā spēle četru izbraukuma maču tūrē.

Bārtulis pēc spēles Rīgā atzina, ka tālais ceļš no Vladivostokas uz Rietumiem rada apgrūtinājumu pirmajās spēlēs. “Pirmās divas spēles vienmēr ir pagrūtākas, tāpēc cenšamies lidot divas dienas ātrāk, pierodam. Nevaram teikt, ka noguļam aklimatizācijas dēļ, spēlējam, kā ir,” sacīja hokejists.

VIDEO: novembra sākumā Oskars Bārtulis viesojās Overtime TV studijā

Lasi vēl