Komentāri
Apstiprināta Rīgas Dinamo dalība arī nākamajā KHL čempionātā
Foto: LETA

Apstiprināta Latvijas komandas Rīgas Dinamo dalība arī nākamās sezonas KHL čempionātā, lai gan iepriekš ap šīs vienības nākotni valdīja liela neskaidrība.

Jau pagājušajā sezonā Rīgas Dinamo saskārās ar finansiālām problēmām, turklāt šajā pavasarī nebija skaidra kluba nākotne, vai tam maz izdosies atrast sponsorus. Tomēr kaut informācija joprojām nav apstiprināta oficiāli, pagājušās nedēļas sākumā AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis apstiprināja, ka vienošanās ar jaunajiem finansētājiem, kas būs no gāzes biznesa, ir panākta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savickis iepriekš paudis, ka vienības budžets gadā ir 12 miljoni eiro, bet, ja Rīgas Dinamo iekļūs KHL nākamās sezonas dalībnieku vidū, tai būs garantēta piedalīšanās sacensībās uzreiz uz trim gadiem. Nesen kļuva zināms, ka Rīgas Dinamo komandas galvenais treneris Artis Ābols karjeru turpinās Toljati Lada vienības treneru kolektīvā. Savukārt par Pētera Skudras palīgu Ņižņijnovgorodas Torpedo rindās grasās kļūt Ģirts Ankipāns.

Kā zināms, šobrīd Rīgas klubam palikušas tiesības tikai uz kopumā desmit hokejistiem – līgumi ir spēkā vārtsargam Jakubam Sedlāčekam, aizsargam Krišjānim Rēdliham un uzbrucējiem Robertam Bukartam, Laurim Dārziņam un Brokam Troteram. Tāpat Dinamo saglabā tiesības uz aizsargu Oskaru Cibuļski un uzbrucējiem Andri Džeriņu, Miku Indraši, Kasparu Saulieti un Māri Bičevski, kuriem vienošanās gan ir noslēgušās, bet viņi kā ierobežoti brīvie aģenti maija beigās nespēja uzrādīt vienošanos ar citu klubu, līdz ar to sportiskās tiesības uz hokejistiem palika iepriekšējai komandai.

Nesen Sējējs aģentūrai LETA pauda, ka skaidrība saistībā ar jauniem līgumiem ar spēlētājiem un treneriem, iespējams, izskanēs šonedēļ. Nākamajā sezonā KHL spēlēs 28 komandas. Līgā vairs nebūs redzama Mitišču Atlant, kas saskārās ar nopietnām finansiālām problēmām, taču tās vietu ieņems Maskavas Spartak, kas nu atgriezusies čempionātā pēc vienas sezonas izlaišanas. Līdz ar to Spartak stāsies Atlant vietā Rietumu konferencē un Bobrova divīzijā, kamēr pārējais konferenču un divīziju sastāvs palicis nemainīgs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl