Ansons kļūs par otro Latvijas hokeja galveno tiesnesi KHL čempionātā

Komentāri
Ansons kļūs par otro Latvijas hokeja galveno tiesnesi KHL čempionātā
Foto: lhf.lv

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) licences Latvijas tiesnesis Andris Ansons ir uzaicināts tiesāt šīs sezonas Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēles. Ansons ir nozīmēts kā galvenais tiesnesis uz 19. janvāra spēli starp Jokerit un Admiral un 21. janvāra spēli starp Jokerit un Novokuzņeckas Metalurg. Abas spēles norisināsies Helsinkos.

Andris Ansons ir kļuvis tikai par otro galveno tiesnesi no Latvijas, kurš apkalpos KHL spēles. Kā zināms, jau astoto sezonu KHL spēles tiesā latviešu tiesnesis Eduards Odiņš, savukārt kā līnijtiesneši KHL spēles ir apkalpojuši Juris Balodis un Ansis Eglītis.

Gadumijā Andris Ansons kā galvenais tiesnesis Helsinkos tiesāja U20 pasaules čempionāta elites divīzijas spēles. Kopumā pasaules čempionātā Latvijas tiesnesis apkalpoja piecas spēle: Šveice–Zviedrija, Slovākija–Čehija, Baltkrievija–Krievija, Somija–Čehija un ceturtdaļfināla spēli starp Zviedriju un Slovākiju.

Kā zināms, Eduards Odiņš un Andris Ansons iekļauti paplašinātajā tiesnešu sarakstā, kas varētu apkalpot nākamā gada pavasarī Krievijā paredzētā pasaules hokeja čempionāta spēles.

Lasi vēl