Ansons kļūs par otro Latvijas hokeja galveno tiesnesi KHL čempionātā

Komentāri
Ansons kļūs par otro Latvijas hokeja galveno tiesnesi KHL čempionātā
Foto: lhf.lv

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) licences Latvijas tiesnesis Andris Ansons ir uzaicināts tiesāt šīs sezonas Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēles. Ansons ir nozīmēts kā galvenais tiesnesis uz 19. janvāra spēli starp Jokerit un Admiral un 21. janvāra spēli starp Jokerit un Novokuzņeckas Metalurg. Abas spēles norisināsies Helsinkos.

Andris Ansons ir kļuvis tikai par otro galveno tiesnesi no Latvijas, kurš apkalpos KHL spēles. Kā zināms, jau astoto sezonu KHL spēles tiesā latviešu tiesnesis Eduards Odiņš, savukārt kā līnijtiesneši KHL spēles ir apkalpojuši Juris Balodis un Ansis Eglītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gadumijā Andris Ansons kā galvenais tiesnesis Helsinkos tiesāja U20 pasaules čempionāta elites divīzijas spēles. Kopumā pasaules čempionātā Latvijas tiesnesis apkalpoja piecas spēle: Šveice–Zviedrija, Slovākija–Čehija, Baltkrievija–Krievija, Somija–Čehija un ceturtdaļfināla spēli starp Zviedriju un Slovākiju.

Kā zināms, Eduards Odiņš un Andris Ansons iekļauti paplašinātajā tiesnešu sarakstā, kas varētu apkalpot nākamā gada pavasarī Krievijā paredzētā pasaules hokeja čempionāta spēles.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl