Komentāri
Voldemārs Akmentiņš- 70 gadīgs veiksminieks ar sportisku garu
Foto: Voldemāra Akmentiņa privātais foto arhīvs ()

Pagājušās nedēļas beigās noslēdzās konkurss, kura galvenā balva bija biļetes uz Rally Talsi! Par laimīgo biļešu ieguvēju kļuva 70 gadus vecs kungs – Voldemārs Akmentiņš. Diemžēl, izlozes uzvarētājs nevarēja ierasties pakaļ laimestam, tomēr nolēmu aprunāties ar šo kungu gan par vēlmi piedalīties konkursā, gan hobijiem, gan par sportiņu.

Izmēģina laimi konkursā

Voldemārs ieraudzīja konkursu portālā draugiem.lv un nodomāja, ka joka pēc, taču var piedalīties, pie tam par sportu viņš allaž ir interesējies. Tā nu piedaloties joka pēc – uzvarēja pa īstam. Voldemārs visu savu bērnību un jaunību ir pavadījis Talsos, taču šobrīd dzīvo Ventspils pusē, Piltenē. Viņš kādreiz ir piedalījies gan rallijos, gan Talsu amatieru rallijos. Tajos laikos šo sporta notikumu organizēja avīze Padomju jaunatne, tā kā Talsos autosports vienmēr ir bijis populārs. Pat tad, kad Akmentiņa kungs pārvācās uz dzīvi Ventspils pusē, viņš turpināja piedalīties rallijos ar ar kravas automašīnām.

Voldemārs Akmentiņš piedālās 1975. gada amatieru rallijā, Talsos

 

70 gados apmeklē sociālo tīklu pasauli

Visbiežāk Voldemārs uzturas facebook.com portālā, jo tur viss notiek produktīvāk, ir pamanāmākas ziņas un ātrāk var uzzināt jaunāko informāciju. Pēc vajadzības, Akmentiņa kungs nosūta arī kādu elektronisku vēstuli.

Hobiji

Voldemārs ir pensionārs, tāpēc daudz laika paiet dārza sakopšanā. Taču kungam ir arī hobiji, piemēram ziemā Voldemārs nodarbojas ar kalnu slēpošana, agrāk pat brauca uz tālākiem kalniem, bet pēdējos gados uzdod veselība.

2016. gadā Voldemārs atklāja slēpošanas sezonu

 

Attiecības ar sportu

Jaunības gados Voldemārs  nodarbojās ar riteņbraukšanu. Protams, ka jaunībā ir spēlēts arī futbols un hokejs uz Talsu aizsalušā ezera. Vēl Akmentiņa kungs, kādreiz nodarbojies ar skijoringu. Šobrīd viņš seko līdzi hokejam, F1, riteņbraukšanai un lielajam basketbolam. Uz jautājumu, kā Voldemārs vērtē Latvijas hokeja izlase sniegumu, saņemu atbildi – atbilstoši mūsu iespējām!

Akmentiņa kungs pavada laiku dārzā

Voldemārs Akmentiņš ir pozitīvs piemērs ik katram no mums, savos bagātajos 70 gados viņš pavada laiku slēpojot, viņš ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs un ar lielāko prieku piedalās konkursos! Novēlam Akmentiņa kungam arī turpmāk saglabāt savu pozitīvi sportisko garu un turpināt piedalīties skaties.lv rīkotajos konkursos!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl