Komentāri

Kāds NBA komandas Sakramento Kings līdzjutējs mača starplaikā kļuva par jaunu automašīnu bagātāks. Basketbola draugs visai vēsā mierā prata realizēt metienu no laukuma centra un mājās aizbraukt ar jauno spēkratu.

Kings komandas atbalstītājs piedalījās vienības rīkotajā konkursā, kurš norisinājās Sakramento Kings un Portlendas TrailBlazers mača starplaikā. Fans visai ilgi sagatavojās, taču spēja skaisti raidīt apaļo priekšmetu grozā, saņemot arī komandas spēlētāju uzslavas. Visā mačā gan Kings ar 107:115 atzina Trailblazers pārākumu un mazliet sarūgtināja līdzjutēja labo dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Kings līdzjutēja fantastiskais metiens

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl