VIDEO: otrā daļa! Ņujorkas Knicks blogeris Liepājas centrā intervē latviešus un apmeklē tirdziņu

1 komentārs

Amerikāņu blogeris ir atbraucis uz Latviju, lai noskaidrotu, ko latvieši domā par Kristapu Porziņģi! Pirmajā video bloga daļā amerikānis noskaidroja, vai latviešu meitenes ietu ar Kristapu uz randiņu, kā arī devās izbaudīt Rīgas naktsdzīvi kādā klubiņā, kur arī labprāt parunājās ar vietējiem iedzīvotājiem! Taču video bloga otrajā daļā tālais viesis devās uz Kristapa dzimto pilsētu Liepāju!

Amerikā ir ļoti liela interese par mūsu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi, tāpēc nav brīnums, ka Ņujorkas Knicks blogeris ir atbraucis uz Latviju, lai noskaidrotu, ko vairāk par Kristapu. Video bloga otrajā daļā- viņš intervē latviešu iedzīvotājus Kristapa dzimtajā pilsētā – Liepājā, dodas uz viņa pirmo basketbola zāli un izbauda Baltijas jūras burvību!

VIDEO: OTRĀ DAĻA! Ņujorkas Knicks blogeris Liepājas centrā intervē latviešus un apmeklē tirdziņu!

Barstool Sports visits Leipaja, Kristaps Porzingis’ hometown in the country of Latvia to do some investigative journalism.

 FOTO: Kristaps Porziņģis

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl