Komentāri

Cik labi, ka pasaulē dzīvo taisnīgi futbolisti, kuriem rūp, lai viņu paši mazākie līdzjutēji nejustos apdalīti. To pierādīja Zlatans Ibrahimovičs!

Pirms vienas no Francijas futbola čempionāta spēlēm uzmanības centrā nokļuva Zlatans Ibrahimovičs. Pirms futbola mača sākuma spēlētāji devās laukumā, Ibrahimovičam blakus stāvēja kāds puika, kurš tradicionālajā pirmsspēles procesijā laukumā izved mača dalībnieku. Taču uz to brīdi blakus atradās kāda cita zēna tēvs, kurš vēlējās savu dēlu samainīt ar otru puiku, lai viņa dēls laukumā ievestu zvaigzni Ibrahimoviču. Zlatanu šāda notikumu gaida šķita negodīga, un viņš samainīja zēnus atpakaļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Zlatans Ibrahimovičs neļauj ”apšmaukt” viņa mazo līdzjutēju

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl