Komentāri

Volkswagen rallija komanda, gatavojoties Zviedrijas posmam, kas sāksies jau šodien un risināsies līdz svētdienai, ar sava auto palīdzību pagatavoja cepumus.

Recepte garšīgajiem cepumiem ir pavisam vienkārša – 16 kilogrami miltu, 60 tējkarotes labākā jūras sāls, 400 grami rauga un 14 litri silta ūdens, kā arī viena WRC Volkswagen Polo automašīna. Mājas apstākļos varat cepumus pagatavot arī bez pēdējās sastāvdaļas, jo šajā gadījumā ar to cepumus izdaiļoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Volkswagen neierastā veidā gatavo cepumus

Wheely good knäckebrödWheely-good knäckebröd! #RallyBakery #RallySwedenIngredients: 16 kg rye flour 60 tsp fine sea salt 400 g fresh yeast 14 litres warm water1 WRC R POLO

Posted by Volkswagen RALLYTHEWORLD.com on otrdiena, 2016. gada 9. februāris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl