Komentāri

”Liverpool” futbola kluba leģenda Stīvens Džerards patīkami pārsteidzis komandas fani, kurai atklāts rets smadzeņu vēzis. Sportists devās uz Čārlijas mājām un centās viņu iepriecināt.

11 gadus jaunajai ”Liverpool” fanei dzīve sagādājusi ļoti nopietnu pārbaudījumu – smadzeņu vēzi. Lai Čārlija spētu uzsākt ārstēšanas procedūras, nepieciešami 40 tūkstoši mārciņu. ”Liverpool” klubs arī veltījis savu atbalstu un sūtīja vienības leģendu Stīvenu Džerardu ciemos. Futbolists apskāva meiteni un veltīja motivējošus vārdus, kuri, protams, meitenes acīs raisīja prieka asaras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl