Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Skotijas futbola čempionāta komandas ”Dundee United” fans Tomijs Makejs, kurš traģiski zaudējis vienu kāju, izcēlies ar ļoti elegantu vārtu guvumu. Fans, neskatoties uz fiziskajiem trūkumiem, skaisti pārmeta apaļo priekšmetu pāri vārtsargam.

Šis skaistais sitiens ātri vien ieguva ļoti lielu popularitāti internetā un Skotijas premjerlīga Makeja gūtos vārtus atzina par skaistākajiem līgas vārtiem novembrī. Arī pats fans bija ļoti priecīgs un pagodināts par šādu balvu. Tikmēr līdzjutēja sirds komanda ”Dundee United” turnīra tabulā 12 vienību konkurencē ar 15 punktiem atrodas 10. vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: fana meistarstiķis

Foto: Tomijs Makejs ar izcīnīto balvu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl