Komentāri

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis AHL mačā izvicinājis dūres ar savu aroda brāli. Mūsu hokejists otrā perioda vidū izkāvās ar pretinieku vārtsargu Stīvenu Viljamsu.

Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas “Crunch” komanda viesos ar 5:3 (3:0, 1:3, 1:0) apspēlēja Bridžportas “Sound Tigers” hokejistus. Gudļevskis maču sāka “Crunch” vārtos un pirmajās 30 minūtēs atvairīja 12 no 13 pretinieku raidījumiem, bet spēles vidū, kad latvietis tikko bija ielaidis vārtus, izcēlās masveida kautiņš, kurā iesaistījās arī abu komandu vārtsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvieša cīņa ar Stīvenu Viljamsu vairāk izvērtās par laušanos un daudz sitienu ar kulakiem nebija, bet abi vārtsargi nopelnīja pa 2+5+10 soda minūtēm un nedrīkstēja dueli turpināt. Savukārt kopā par incidentu tika piespriestas 116 soda minūtes.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl