VIDEO UN FOTO: vienā NHL mačā četri kautiņi! Tas tik ir hokejs!

Pievienot komentāru
VIDEO UN FOTO: vienā NHL mačā četri kautiņi! Tas tik ir hokejs!
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX ()

Hokeja spēle starp Toronto Maple Leafs un Vankūveras Canucks (6:3) padevās pavisam ”karsta”. Komandas savāca 157 soda minūtes, saorganizējot četrus kautiņus.

Tas, ka hokeja maču laikā dažkārt notiek kautiņi starp pretinieku komandas spēlētājiem ir normāla parādība un pat neatņemama spēles sastāvdaļa, kura liek uzvilkties ne tikai pašiem hokejistiem, bet ari līdzjutējiem. Taču, tas, kas notika vakar NHL spēles ietvaros – bija kaut kas vēl neredzēts! Lūk, video!

Video: kautiņš nr. 1

Sākumā Hansenu neapmierinaja kā Nazems Kadri ”komunicē” ar Danielu Sedinu. Dusmīgais dānis monentāli sāka aizstāvēt komandas biedru veicot paris sitienus pretiniekam.

Video: kautiņš nr. 2

Brīdi velāk kaušanās mākslai nodevās Dereks Dorsets un Leo Komarovs. Pēc kautiņa Canucks hokejists nevarēja rimties un nevelējās doties prom no ledus, aktīvi lamājoties ar Toronto Maple Leafs spēlētāju soliņu

Video: kautiņš nr. 3

Nākamajā maiņā savas attiecības uz ledus noskaidroja Vankūveras hokejists Alekss Barouzs ar Toronto aizsargu Morganu Railiju. Tiesa, šis kautiņš sanāca īsāks nekā ”apmainīšanās ar komplimentiem” pirms iemetiena.

4. Video: kautiņš  nr.4

Taču iepriekšējie kautiņi bija tikai sākums, kad Vankūveras zonā Mets Martins saķērās ar jauniņo Troju Stečeru. Vārtsargs Rajans Millers neizturēja un metās savam komandas biedram palīgā. Sākās masveida kautiņš, kurā ar savu dalību paguva atzīmēties arī otrs vārtsargs Frederiks Andersens, kurs atslidoja no otras ledus laukuma puses.

Foto

Lasi vēl