Komentāri

Anglijas premjerlīgas 37. kārtas mačā Norwich City savā laukumā uzņēma titulēto Manchester United vienību. Viesu galvenais treneris Luī van Gāls vēlējās izdarīt spēlētāju maiņu un laukumā bija jādodas beļģu pussargam Adanan Januzajam, taču treneris pārdomāja…divas reizes.

Pirmajā epizodē, visticamāk, Januzajs būtu nomainījis Huanu Matu, bet spānis guva vārtus un Manchester United galvenais treneris pārdomāja. Varbūt tā vienkārši nebija beļģu pussarga diena, jo brīdī, kad spēlētājam otro reizi vajadzēja doties laukumā, arī tad treneris mainīja savas domas, un spēlētājs laukumā netika. Pat komandas biedri pasmējās par šādu spēlētāja neveiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: treneris smieklīgi divas reizes pēc kārtas nelaiž laukumā futbolistu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl